Terapinė slauga praktikos ataskaita


Terapinės slaugos. Praktikos planas. Praktikos dienoraštis/refleksija. Atvejo analizė sprendžiant problemas. Paciento, sergančio išemine galvos smegenų liga, slaugos istorija. Žinios apie pacientą. Paciento būklės įvertinimas. Gyvybinių veiklų pirminis įvertinimas. Slaugos planas. Galimos ligos komplikacijos. Praktikanto darbo vertinimas, atliktas organizacijos praktikos vadovo. Praktikos rezultatai.


Antrąją dieną nuvykau į VšĮ Klaipėdos Jūrininkų ligoninės Palangos departamento bendrosios terapijos skyrių, kuriame susipažinau su vyriausiaja skyriaus slaugytoja ir skyriaus kolektyvu. Buvau supažindinta su skyiaus vidaus taisyklėmis. Vėliau apžiūrėjau skyrių, palatas, susipažinau su kai kuriais pacientais. Išvaliau procedūrinį kabinetą pagal aseptikos ir antiseptikos reikalavimus, paruošiau tirpalus, skirtus valyti ir dezinfekuoti.

Paruošiau slaugytojo darbo vietą ir ploviau rankas pagal aseptikos ir antiseptikos reikalavimus, stebėjau kaip yra skiedžiami antibijotikai, stėbėjau kaip prijungiamos lašinės sistemos, stebėjau kaip yra įvedamas kateteris, maitinau ir girdžiau pacientus, transportavau pacientą, keičiau pacientų kūno padėtį bei dėjau pagalves, kad oda kuo mažiau trintųsi ir taip neatsirastų pragulos. Stėbėjau ir mokiausi kaip turi būti dalijami vaistai pagal gydytojo paskyrimo lapą. Jaučiau liūdesį, dėl pagyvenusių žmonių būklės ir jų priklausomybės nuo medicinos personalo.

Paruošiau slaugytojo darbo vietą ir ploviau rankas pagal aseptikos ir antiseptikos reikalavimus, stebėjau kaip yra įvedamas kateteris, atlikau antibijotikų skiedimą pagal gydytojo nurodymus prižiūrint slaugytojos. Prijungiau lašinės sistemas, vykdžiau pragulų prevencija, maitinau ir girdžiau pacientus, dalinau vaistus pagal gydytojo paskyrimų lapą prižiūrint slaugytojos.

Paruošiau slaugytojo darbo vietą ir ploviau rankas pagal aseptikos ir antiseptikos reikalavimus, stebint slaugytojos atlikau antibijotikų skiedimą, leidau vaistus į raumenį, prijungiau lašines sistemas, vykdžiau pragulų prevencija, maitinau ir girdžiau pacientus, sunkiai vaikštantiems pacientams padėjau eiti, vežiau su vežimėliu į tyrimus bei gydytojo koncultacijas, dalinau vaistus pagal gydytojo paskyrimų lapą prižiūrint slaugytojos.

Pusdieniui buvau perkelta į intensyviosios terapijos skyrių. Paruošiau slaugytojo darbo vietą ir ploviau rankas pagal aseptikos ir antiseptikos reikalavimus, stebėjau pacientų gyvybines veiklas ir jas užrašinėjau kas dvi valandas, prijungiau/atjungiau lašines sistemas, maitinau ir girdžiau pacientus, paskyrimų lapą prižiūrint slaugytojos.

Pusdieniui buvau perkelta į priėmimo skyrių. Paruošiau slaugytojo darbo vietą ir ploviau rankas pagal aseptikos ir antiseptikos reikalavimus, reigistravau pacientus, vedžiau pacientus į tyrimus ir gydytojo koncultacijas, atlikau kardiogramą.

Pacientei XY iš ryto atsirado galvos svaigimas, intensyvus pykinimas, vėmimas ir ji skubiai kreipėsi į gydymo įstaigą. Prieš pusę metų ji jautė tuos pačius simptomus, tuo metu jai buvo nustatyta išemionė galvos smegenų liga. Pacientė mano, kad liga atsinaujino. Paguldyta į skyrių ji vėmė. Buvo suleisti vaistai pagal gydytojo paskyrimą. Vėliau buvo atliekami tyrimai.

Darbo tikslas: Išanalizuoti pacientės XY atvejį, ir pasiūlyti optimaliausius sprendimo būdus.

  • Microsoft Word 70 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (2526 žodžiai)
  • Kolegija
  • Indre
  • Terapinė slauga praktikos ataskaita
    10 - 1 balsai (-ų)
Terapinė slauga praktikos ataskaita. (2018 m. Sausio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/terapine-slauga-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 16 d. 06:40
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!