Topo centras baigiamosios praktikos ataskaita


Praktikos ataskaita topo centras. Baigiamosios praktikos ataskaita finansiniai rodikliai. Baigiamosios praktikos ataskaita elektros imoneje. Topo centro kainu politika. Topo centras kolektyvas. Topo centras analize. Rėmimas topo centre. Kokybes laidavimo sistema imoneje teo. Teo įmonės laidavimo sistema. Kainu politika prekybos centre.

Įvadinė dalis. Įmonės charakteristika. Rinkos situacija. Makro aplinkos analizė. Ekonomine aplinka. Pagrindiniai makroekonominiai rodikliai. Socialine – kultūrine aplinka. Politine – teisine aplinka. Technologinė aplinka. Gamtos aplinka. Mikro aplinkos analizė. Uab „topo centras“ tauragės parduotuvės stipriausieji konkurentai. Ekonominė dalis. Uab „topo centras“ tikslų sistema. Uab „topo centras“ išlaidų struktūra. Uab „topo centras“ bendra ekonominių rodiklių charakteristika. Uab „topo centras“ paslaugų teikimo procesas. Vadybos dalys. Uab „topo centras“ valdymo schema. „topo centro“ tauragės parduotuvės valdymo struktūra. Planavimo procesas įmonėje. Personalo organizavimo analizė. Darbuotojams vadovavimo analizė. Uab „topo centras“ kokybės laidavimo sistema. Marketingo dalys. „topo centro“ marketingo poskyrio funkcijos. „topo centro“ tiriamoji veikla. „topo centro“ prekių asortimentas ir teikiamos paslaugos. „topo centro“ kainų politika. „topo centro“ prekių paskirstymas. „topo centro“ pardavimų rėmimas. „topo centro“ tiesioginio marketingo priemonės. „topo centro“ įvaizdžio formavimas. Apskaitos dalis. „topo centro“ apskaitos skyrius. Darbo užmokesčio ir darbo laiko apskaita. „topo centro“ finansinių ir ekonominių rodiklių analizė. Pelningumo rodiklių analizė. Mokumo rodiklių analizė. Veiklos efektyvumo rodiklių analizė. „topo centro“ mokami mokesčiai. Išvados ir pasiūlymai. Praktinės veiklos vertinimas. Literatūra.

Norint, kad darbuotojai kiekvieną dieną į darbą eitų su entuziazmu, labai svarbu, kolektyve sudaryti teigiamą atmosferą. Viena iš stipriųjų Tauragės parduotuvės „TOPO CENTRAS“ pusių – vieningas ir draugiškas kolektyvas, kur su kolegomis galima atvirai diskutuoti, kartu spręsti kilusias problemas ar semti žinias bei įsigyti patirtį. Visiems besidomintiems darbo galimybėmis „TOPO CENTRE“ akcentuojama, kad mielai laukiami ir norintys atlikti praktiką.

Tik pradėjusi rinkti informaciją, reikalingą mano užduočiai atlikti, supratau, kad viskas nėra jau taip paprasta, kaip iš pradžių maniau. Praktikos ataskaita buvo pakankamai sudėtinga, o į daugelį mano užduotų klausimų darbuotojai atsakydavo, jog tai konfidenciali informacija. Tačiau tikėdamasi gauti visą man reikalingą informaciją stengiausi nenusiminti ir domėjausi toliau. Tokios Tauragės parduotuvėje sudarytos sąlygos man suteikė dar daugiau pasitikėjimo savimi ir savo jėgomis. Dabar žinau, jog ateityje prisitaikyti prie naujo kolektyvo, klimato įmonėje bus tikrai daug lengviau.

Praktikos metu aš, kaip būsimoji specialistė įgijau daug vertingos patirties apie stambioje įmonėje vykstančius procesus, veiklos pobūdį, o sukauptos žinios padeda lengviau integruotis darbo rinkoje. Norėčiau, kad ir toliau būtų vykdoma įmonės politika, palaikanti esamus ir busimus praktikantus.

  • Microsoft Word 219 KB
  • 2012 m.
  • 64 puslapiai (19449 žodžiai)
  • Universitetas
  • Irina
  • Topo centras baigiamosios praktikos ataskaita
    10 - 1 balsai (-ų)
Topo centras baigiamosios praktikos ataskaita. (2012 m. Gruodžio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/topo-centras-baigiamosios-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 31 d. 19:54
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo