UAB organizacines valdymo struktūros analizė


Uab valdymo struktura. Organizacijos organizacinės valdymo struktūros analizė. Organizacijos valdymo struktūros analize. Įmonės organizacinės valdymo struktūros analizė. Uab maxima lt struktura. Organizacinės valdymo struktūros charakteristikų analizė. N organizacijos organizacinės valdymo struktūros analizė. Transporto imones organizacines valdymo strukturos analize. Valdymo organizacinės struktūros. Organizacijos struktūros analizė.

Uab “ vakarų ekspresas“ organizacinės valdymo struktūros analizė. Uab „vakarų ekspresas“ bendra charakteristika. Įmonės organizacinės valdymo struktūros analizė. Uab „vakarų ekspresas“ organizacinės valdymo struktūros charakteristikų analizė. Išvados.

Vakarų ekspresas – dienraštis, leidžiamas klaipėdoje nuo 1990 m. Rugsėjo 15 d. , išeina šešis kartus per savaitę. Kartu su laikraščiu leidžiami priedai eteris , autosalonas , sveikata , litas prie lito , prie jūros ir jūroje , kultūros uostas ir šeštadienis . Tiražas yra nuo 10 000 iki 15 000 egzempliorių. Platinamas klaipėdoje, gargžduose, skuode, mažeikiuose, palangoje, kretingoje, telšiuose, rietave, šilalėje, neringoje, šilutėje, tauragėje, jurbarke, raseiniuose, Kaune, marijampolėje, vilniuje.

Uab vakarų ekspresas iš pradžių buvo UAB brolių tomkų leidyba , kuri įkurta 1996 m. Gegužės d. , o savo veiklą pradėjo 1996 m. Liepos d. 2009-01-14 buvo reorganizuota į UAB vakarų ekspresas .

Uab vakarų ekspresas yra įmonė, kurios įstatinis kapitalas padalytas į dalis, vadinamas akcijomis. Įmonė yra privatus juridinis asmuo, turintis savarankišką balansą, sąskaitas bankų įstaigose ir antspaudą su savo pavadinimu bei kitą reikalingą atributiką. Įmonė yra ribotos civilinės atsakomybės privatus asmuo ir atsako tik savo turtu. Bendrovė savo veikloje vadovaujasi lr konstitucija, lr civiliniu kodeksu, lr akcinių bendrovių ir kitais įstatymais bei teisės aktais. Įmonės finansiniai metai sutampa su kalendoriniais metais. Įmonės veikla yra pelninga. Uždirbtas pelnas po akcininkų susirinkimo yra paskirstomas akcininkams.

įmonės UAB vakarų ekspresas veikla nuo jos susikūrimo pradžios kito ir tobulėjo, keičiantis rinkos poreikiadienraštis vakarų ekspresas yra spausdinamas vilniuje, UAB respublikos spaustuvė . Surinkti duomenys per dieną yra sisteminami, apdorojami, maketuojami, tikrinami. Kiekvienas padalinio vadovas yra atsakingas už duomenų pateikimą laiku, bei informacijos patikimumą. Pagal susitarimą suformuotas kitos dienos laikraštis elektronine laikmena turi būti išsiųsti į UAB respublikos spaustuvė ne vėliau kaip iki 21 val. Gavę duomenis spaustuvės darbuotojai vykdo spausdinimo darbus. Paprastai įprasto tiražo (apie 10 tūkst. Egz. ) dienraščio vakarų ekspresas spausdinimas užtrunka apie – val. Atspausdintas laikraštis supakuojamas ir mašina gabenamas į klaipėdą, kad pasiektų galutinį vartotoją – skaitytoją. Žinoma skaitytojų yra ne tik klaipėdoje. Per 20 metų pavyko išplėtoti pakankamai lanksčią laikraščio distribuciją taigi laikraštis pasiekia ir įvairius kitus Lietuvos regionus, ne tik klaipėdos apskritį.

įmonės direktorius, siekdamas užsibrėžtų įmonės tikslų, daug laiko skiria darbuotojų darbo organizavimui ir yra suskirstęs juos į tam tikrus padalinius.

  • Microsoft Word 17 KB
  • 2010 m.
  • 11 puslapių (3052 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dovile
  • UAB organizacines valdymo struktūros analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
UAB organizacines valdymo struktūros analizė. (2010 m. Gruodžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-organizacines-valdymo-strukturos-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 28 d. 09:49
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo