Žemėlapio analizė ir jo elementų tyrimo pristatymas


Žemėlapio analizė ir jo elementų tyrimas. Girionys 2016m. Darbo tikslas išanalizuoti žemėlapio kartografinį vaizdą. Koordinačių tinklelis. Yra geografinis koordinačių tinklelis. Mastelis. Pasirinktame žemėlapyje yra skaitmeninis ir linijinis masteliai. Geodezinis pagrindas. Nėra jokių elementų. Nomenklatūra. Geodezinio pagrindo taškų žemėlapyje nebuvo. Legenda. Mūsų žemėlapyje yra. Rėmelis. Žemėlapyje remėlio nėra. Vaizdingumas. Nėra kartografinių simbolių. Bet spalvos parinktos vaizdingai. Žemėlapio klasifikacija. Pagal vaizduojama teritorija žemėlapis yra valstybinis. Priskiriamas teminiams, gamtos reiškinių. Kartografinis vaizdas. Bendrieji geografinio žemėlapio turinio elementai upės. Semiotinė analizė. Nemasteliniai upės. Masteliniai miestai. Paaiškinamųjų nėra.


Pasirinktame žemėlapyje yra skaitmeninis ir linijinis masteliai. M 1:2 200 000 1cm žemėlapyje atitinka 22km vietovėje.

Geodezinio pagrindo taškų žemėlapyje nebuvo, nomenklatūra netaikyta, nes žemėlapis sudarytas iš 1 lapo.

Mūsų žemėlapyje yra legenda, paaiškinami sutartiniai ženklai jos išdėstymas patogus ir suprantamas. Dar yra papildomas tekstas (šaltiniai). Tačiau šios legendos netinkamos žiūrėti iš toliau, nes negalima įskaityti kas rašoma.

Pagal vaizduojama teritorija žemėlapis yra valstybinis.

  • MS PowerPoint 1329 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (196 žodžiai)
  • Kolegija
  • Inesa
  • Žemėlapio analizė ir jo elementų tyrimo pristatymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Žemėlapio analizė ir jo elementų tyrimo pristatymas. (2019 m. Rugsėjo 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/zemelapio-analize-ir-jo-elementu-tyrimo-pristatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 04 d. 10:53
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo