Žmogaus kelias visuomenėje


Siuolaikineje visuomeneje kiekvienas turi kovoti uz save. Gyvenimo kelias rasinys. Rašinys kelias. Zmogaus gyvenimo kelias rasinys. Jauno zmogaus kelias. Zmogaus kelias rasinys. Pristatykite kelias vaikystes knygas dariusias itakos. Rasiniai apie kelia. Dedes ir dedienes ar zmones per klystkelius suranda kelia. Rasinys zmogus ir visuomene.

Žmogaus kelias visuomenėje. Žmogus- tai nuostabiausias sutvėrimas, egzistuojantis žemėje. Jis mąsto, dirba, kuria savo asmenybę. Žmogus nėra tobulas, bet siekia tobulybės. Jis yra individualybė, unikali asmenybė.

Žmogus- tai nuostabiausias sutvėrimas, egzistuojantis žemėje. Jis mąsto, dirba, kuria savo asmenybę.

Pirmą kartą žmogus pasveikina pasaulį savo klyksmu. Tai- kūdikio klyksmas. Iš bejėgių kūdikių išsivysto žmonės, kurie sugeba kovoti ne tik už save, bet ir už artimą, tėvynę. Nuo pirmų dienų jie įtakoja visuomeninį gyvenimą. Kaip asmenybės formavimui daug įtakos turi vaikystė. Ne tik smėlio dėžė, kurioje mažylis žaidė, bet ir tėvų meilė, auklėjimas, bendravimas, pirmasis ištartas žodis ir net, pirmasis žengtas žingsnis.

žmogus nedrąsiai žengia visuomenės keliu. Jis su nerimu laukia tos dienos, kai pirmą kartą įžengs į klasę, išvys pirmąją mokytoją, parašys pirmąjį žodį. Kiekvienas naujas vaiko poelgis (išmoktas naujas žodis, eilėraštis)- tai žingsnis į visuomenę.

Kol vaikas lanko mokyklą, jį su gyvenimo tikslais, gudrybėmis supažindina ne tik aetimi žmonės, tėvai, bet ir nuolat koja į koją su juo žengianti mokytoja.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2010 m.
  • 1 puslapis (328 žodžiai)
  • Mokykla
  • Valentina
  • Žmogaus kelias visuomenėje
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Žmogaus kelias visuomenėje. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmogaus-kelias-visuomeneje.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 14:04
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo