AB Lietuvos geležinkeliai praktikos ataskaita


Praktikos ataskaita lietuvos gelezinkeliai. Transporto paslaugu rinkos analize. Vykdytos strategijos apibudinimas. Lietuvos geležinkeliai praktika. Lietuvos gelezinkeliai strategija. Lietuvos geležinkeliai rinka. Ab lietuvos gelezinkeliai veiklos analize. Ab lietuvos geležinkeliai analize. Lietuvos gelezinkeliu ataskaita. Verslo vadybos praktikos ataskaita.

Įvadas. Bendra informacija apie įmonę. Išorinė analizė. Rinkos analizė. Rinkos identifikavimas. Rinkos dydis ir augimo tempai. Esminiai sėkmės veiksniai. Vartotojų analizė. Rinkos segmentų išskyrimas. Vartotojų motyvacijos analizė. Nepatenkintų poreikių paieška. Konkurentų analizė. Konkurentų identifikavimas. Konkurentų apjungimas į strategines grupes. Konkurentų įvertinimas. Makroaplinkos analizė. Vidinė analizė. Vykdytos strategijos apibūdinimas. Įmonės vidinio profilio analizė. Swot analizė ir problemos identifikavimas. Išvados. Literatūros sąrašas.

9 lentelė įmonės vidinio profilio analizė 15 .

10 lentelė swot analizė transporto paslaugų sektorius įgyja vis svarbesnę reikšmę šalies ekonomikoje ir kasmet sudaro apie 10 % bvp. Pagal europos sąjungos teisines bazes (2008) , transporto infrastruktūros modernizavimui ir plėtrai priklauso prioritetinis vaidmuo. Tai reškia, kad nemažai lėšų yra gaunama iš europos sąjungos, skirtų transporto sektoriaus projektų įgyvendinimo finansavimui. Išplėtotas transporto sektorius reiškia efektyvų socialinį mobilumą ir komunikavimą bei ilgalaikius tarptautinius ryšius.

Ab Lietuvos geležinkeliai užima dominuojančią padėtį transporto paslaugų sektoriuje, ypatingai pagal krovinių gabenimo geležinkeliais apimtis.

šio darbo tikslas - remiantis surinkta medžiab Lietuvos geležinkeliai yra viena didžiausių Lietuvos bendrovių, kurios įstatinis kapitalas yra 149 023 000 litų. Bendrovė priklauso valstybei, o jos istorija bei patirtis siekia 150 metų.

1991m. AB Lietuvos geležinkeliai atgavo nepriklausomybę, kas leido integruotis į europos transporto rinką, palaikant ryšius su rytų ir vakarų europos šalimis.

Pagrindinis bendrovės veiklos tikslas yra siekti pelno, bei racionaliai naudoti bendrovės lėšas, turtą ir kitus išteklius.

Bendrovė vykdo ūkinę – komercinę veiklą, turi platų veiklos rūšių spektrą. Tačiau pagrindinė įmonės veikla yra krovinių srautai ( pagrindinis pajamų šaltinis) ir keleivių vežimas.

AB Lietuvos geležinkeliai generalinio direktoriaus stasio dailydkos (2008) teigimu bendrovė sukuria 1,4 % šalies bendro vidaus produkto. Lietuvos geležinkeliais gabenama beveik pusė visų šalies teritorija vežamų krovinių, kasmet bendrovės traukiniais keliauja apie mln. Žmonių

Bendrovė daug investuoja į Lietuvos geležinkelių transporto sektorių, kas leidžia sukurti efektyvią ir saugią transporto sistemą, skatinančią tarptautinių bei nacionalinių rinkų integraciją, Lietuvos ūkio raidą bei socialinį patrauklumą.

Ab Lietuvos geležinkeliai turi penkias pelningas antrines įmones : UAB geležinkelio tiesimo centras , UAB gelmagis , uabab Lietuvos geležinkeliai veikia geležinkelių transporto rinkoje, kuri yra sudedamoji transporto paslaugų rinkos dalis. Bendrovė yra vienintelė operatorė orientuota į krovinių ir keleivių vežimą geležinkeliais. Tuo tarpu svarstant apie transporto paslaugų rinką, į kurią įeina ir AB Lietuvos geležinkeliai , galima įvardinti daugiau rinkos dalyvių, kurie yra netiesioginiai bendrovės konkurentai ir kurie bus išanalizuoti šitame darbe.

  • Microsoft Word 34 KB
  • 2011 m.
  • 20 puslapių (3019 žodžiai)
  • Universitetas
  • Laura
  • AB Lietuvos geležinkeliai praktikos ataskaita
    10 - 1 balsai (-ų)
AB Lietuvos geležinkeliai praktikos ataskaita. (2011 m. Kovo 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/ab-lietuvos-gelezinkeliai-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 24 d. 19:42
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo