Kompiuteriu administravimas praktika Lietuvos geležinkeliai


Pažintinės praktikos vertinimas. Praktikos tikslai ir uždaviniai. Įvadas. Apie ab „Lietuvos geležinkeliai“. Ab „Lietuvos geležinkeliai“ it struktūra. Ab „Lietuvos geležinkeliai“ duomenų centras. Vietinis kompiuterinis tinklas. Išvados. Informaciniai šaltiniai.

Visame pasaulyje yra sukurta geležinkelių sistema. Nuo senų laikų tai buvo tartptautinė bendradarbiavimo priemonė, kuri buvo naudojama įvairiausios rūšies prekėms gabenti bei asmenims vežioti po įvariausiais pasaulio vietas.

Geležinkelis – transporto priemonių visuma, kuri ir iki šių dienų labai palengvina mūsų tolimesnes keliones, padarydama jas greitesnėmis. Taip pat geležinkeliai yra prieinami kiekvienam piliečiui, dėl to neturintiems asmenims kitokių transporto priemonių yra labai patogi keliavimo priemonė.

Lietuvoje nėra labai paplitusios kelionės traukiniu (tik tam tikruose regionuose keliavimas traukiniu yra populiaresnis, tokiose kaip Vilnius – Lentvaris), dažniausiai vežiojami kroviniai. Lietuvoje labiau paplitusios kelionės automobiliu, arba autobusais.

Šiais laikais galima pasirinkti iš daugybės keliavimo būdų patį tinkamiausią, kiekvienam iš mūsų patį patogiausią ir tinkamiausią bei už priimtiniausią kainą. Pagrindiniai keliavimo būdai yra šie:

AB „Lietuvos geležinkeliai“ – tai Lietuvos susisiekimo bendrovė, kuri yra žinoma, kaip užsiimanti pagrinde krovinių gabenimu ir žmonių vežiojimu geležinkeliais. Šiame praktiniame darbe aptarsime šiek tiek plačiau, apie tai, nes ši didelė bendrovė užsiima ir kitomis veiklomis, ne tik geležinkelių tiesimu ir traukinių paslaugomis.

AB „Lietvos geležinkeliai“ į savo veiklą yra investavę keletą milijardų Lt, kuriuos skyrė patalpų atnaujinimams, šiuolaikiškų programų įdiegimui, geležinkelių bėgių naujinimo darbams bei kitoms svarbioms sritims tobulinti. Šiuo metu tai yra viena iš moderniausių ir šiuolaikiškiausių bendrovių Europoje.

Kaip jau esu minėjusi, AB „Lietuvos geležinkeliai“ veiklos yra labai plačios, taigi pabandysiu išvardinti pagrindines ir didžiausią pelną nešančias:

Krovinių pristatymas klientams tiesiogiai į namus;

Krovinių pervežimas oro transportu, jūromis bei keliais.

Kitaip tariant, Lietuvos Respublikos susisiektimo ministerija turi labai didelę bendrovę, kuri administruoja didžiąją dalį Lietuvos paslaugų, susijusių su kroviniais. Kroviniai – tai yra didžiausią pelną nešanti veiklos sritis AB „ Lietuvos geležinkeliai“. Tik labai nedidelę dalį gaunamų pajamų sudaro keleivių pervežimas traukiniais. Remiantis statistiniais duomenimis, šioje bendrovėje 2014 m. išdirbo vidutiniškai 10 480 žmonių.AB „LIETUVOS GELEŽINKELIAI“ ORGANIZACINĖ STRUKTŪRA

Gerai apgalvotos bendrovių organizacinės struktūros svarba yra tokia pati didelė, kaip ir įmonių siekimas užsidirbti kuo daugiau pajamų iš savo veiklos. Organizacinė struktūra padeda tinkamai paskirstyti darbuotojus pagal jų užimamas pareigas ir atsakomybes, o to pasekoje, teisingai sureguliuotos darbuotojų pareigybės, padeda sutaupyti bendrovės laiko ir žmogiškuosius išteklius bei kaštus. Kitaip tariant, organizacinė struktūra tai darbuotojų išdėstymo ir pavaldumo sistema, padedanti sureguliuoti įmonės veiklą optimaliausiu būdu.

  • Microsoft Word 150 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (2371 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aliona
  • Kompiuteriu administravimas praktika Lietuvos geležinkeliai
    10 - 7 balsai (-ų)
Kompiuteriu administravimas praktika Lietuvos geležinkeliai. (2015 m. Gruodžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuteriu-administravimas-praktika-lietuvos-gelezinkeliai.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 28 d. 09:10
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo