Baltymų panaudojimas kosmetologijoje


Baltymų panaudojimas kosmetologijoje. Tikslas Teoriškai išnagrinėti baltymų svarbą kosmetologijoje. Uždaviniai Sužinoti kas yra baltymai ir kam jie reikalingi odai bei plaukams. Senovės laikais naudojamos baltyminės medžiagos yra vertinamos šiuolaikinėje kosmetologijoje. Baltymai kosmetologijoje. Pagrindinis baltymų naudojimo kosmetikos gaminiuose tikslas yra pagerinti odos hidrataciją. Baltymų dariniai naudojami įvairiose odos priežiūros ir makiažo formose. Iš kur gaunama baltymų? Baltymai naudojami. Augalinės kilmės. Gaunamos iš kviečių kukurūzų sojos ryžių javų avižų ankštinių augalų [4]. Didelės molekulinės masės. Gyvulinės kilmės. Kiaušinio baltymas Galvijų kailis Žuvys ir jų oda Gyvūnų kremzlės. Kolagenas, vienas gausiausių baltymų žmogaus organizme. Laikui bėgant odos pluoštas sugadinamas ir suteikia odai nepageidaujamą raukšlių poveikį. Procedūros. Pav [9]. Mikroadatinė terapija – moderni. Braziliškas plaukų tiesinimas. Pav, 5pav [11]. Išvados. Baltymai yra neatsiejami nuo žmogaus organizmo. Literatūra.


Uždaviniai: 1. Sužinoti kas yra baltymai ir kam jie reikalingi odai bei plaukams 2. Aptarti kelias populiariausias kosmetologines procedūras kurios yra siejamos su baltymais.

Senovės laikais naudojamos baltyminės medžiagos yra vertinamos šiuolaikinėje kosmetologijoje, o pirmasis baltymų panaudojimas kosmetikoje atsirado šeštajame dešimtmetyje. [1] Skleroproteinai, esantys gyvūnų audiniuose, buvo pirmieji baltymai, naudojami kosmetikos pramonėje. Dėl jų gausos ir mažų išlaidų gyvūniniai baltymai yra dažniausios kosmetikos žaliavos. [2].

Pagrindinis baltymų naudojimo kosmetikos gaminiuose tikslas yra pagerinti odos hidrataciją. Baltymai padidina vandens kiekį ragenos sluoksnyje, sumažina dehidratacijos sukeltas raukšles ir pagerina odos barjero funkcijas. Vienas iš svarbiausių baltymų pranašumų kosmetikos gaminiuose yra galvos odos hidratacija, todėl dabar jie dažnai pridedami prie šampūnų ir kondicionierių. [3].

Baltymų dariniai naudojami įvairiose odos priežiūros ir makiažo formose, tokiose kaip emulsijos, losjonai, geliai, milteliai. [4].

Baltymai, naudojami kosmetikos ir kuno priežiūros gaminiuose yra gaunami iš augalų ir gyvūnų baltymų [4].

Gaunamos iš: kviečių kukurūzų sojos ryžių javų avižų ankštinių augalų [4].

Didelės molekulinės masės baltymai, gauti iš kviečių, ryžių, bulvių, naudojami odą stangrinančiuose produktuose. Natūralūs baltymai kurie turi didelę molekulinę masę yra dažniausiai naudojami odos priežiūros priemonėms dėl jų plėvelę formuojančių savybių. [4].

Kiaušinio baltymas Galvijų kailis Žuvys ir jų oda Gyvūnų kremzlės, sausgyslės, kaulai, oda [3].

  • MS PowerPoint 316 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (679 žodžiai)
  • Kolegija
  • Eimantė
  • Baltymų panaudojimas kosmetologijoje
    10 - 2 balsai (-ų)
Baltymų panaudojimas kosmetologijoje . (2019 m. Lapkričio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/baltymu-panaudojimas-kosmetologijoje.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 13 d. 14:13
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo