Ekologiškas grožio salonas Orchidėja


Grozio terapikos diplominiu temos. Ekologiškas grožio salonas verslo planas. Kirpikla diplominis darbas. Apskaita grozio salonas. Grozio salonai ekologiskos priemones. Ekologiško kosmetikos salono verslo planas. Diplominis darbas grozio salonas. Ekologiskas salonu. Ekologisko grozio salono verslo planas. Ekologiskas salonas.

Organizacijos apibūdinimas. Principai, sudarantys aprašomos organizacijos valdymo filosofiją. Organizacijos aplinka. Grožio salono „orchidėja“ stiprybės, silpnybės, galimybės ir grėsmės. Planavimas. Organizavimas. Vadovavimas ir motyvavimas. Kontrolė. Informacija ir komunikacija organizacijoje. Vadybos sprendimai. Rašto darbo rengimo refleksija. Literatūra.

Mūsų įmonė – grožio salonas „Orchidėja“ yra pirmasis ir kol kas vienintelis Lietuvoje salonas, kuriame teikiant paslaugas naudojamos vien tik natūralios ir ekologiškos kosmetikos priemonės. Grožio salonas įsikūręs Akropolyje, Aido g. 8, Šiauliuose. Įkuriant šį saloną buvo siekiama sukurti ne tik išorinį moters grožį, bet ir suteikti jai ramų pasitikėjimą savimi, spinduliuoti žavesį ir vidinę jėgą bei išlikti sveikai.

Čia teikiamos plaukų, veido bei kūno priežiūros paslaugos. Grožio salone „Orchidėja“ naudojami ekologiški produktai sertifikuoti Bio, Ecocert ar Soil Associatio standartų, o taip pat turi ir ekologinį produktą žyminčius ženklus. Salone dirba 11 darbuotojų.

  • Microsoft Word 387 KB
  • 2012 m.
  • 8 puslapiai (2313 žodžiai)
  • Universitetas
  • Karolina
  • Ekologiškas grožio salonas Orchidėja
    10 - 1 balsai (-ų)
Ekologiškas grožio salonas Orchidėja. (2012 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekologiskas-grozio-salonas-orchideja.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 03 d. 16:15
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo