Fizinis aktayvumas ir sveikata


Fizinis aktyvumas, ypač kryptingas sportas. Sveikata rasinys.

Fizinio aktyvumo ir sveikatos ryšys. Įvadas. Sveikatos ir fizinio aktyvumo ryšys. Vaikų sveikata bei fizinis aktyvumas. Suaugusiųjų sveikata bei fizinis aktyvumas. Išvados. Naudota literatūra.

Žmogaus fizinis aktyvumas tam tikrais vystymosi etapais pasireiškia ivairiomis formomis.

Tik gimes vaikas jau atlieka tam tikrus judesius, toliau jam reikia mokytis daugybės judesiu, gerinti ju efektyvuma. Pasiekes tam tikra lygi žmogus tais judesiais naudojasi, kuria fizines ir dvasines vertybes.Kaip žinome, fizinis aktyvumas, o ypac kryptingas sportas, ne tik ugdo bei tobulina visas žmogui butinas ypatybes kaip ištverme, greituma,jėga, ,lankstuma, šokluma, vikruma, bet ir stiprina sveikata, didina darbinguma, atitraukia nuo žalingu iprociu, padeda atremti aplinkos keliamus iššukius, skatina teigiamas emocijas, atitinka mokinio socialinius, judėjimo ir kitus poreikius, padeda išvengti savirealizacijos problemu. Taip nepastebimai ir jaunimui priimtinu budu gali buti atrasti nauji veiklos budai, požiuriai, kuriama elgsena, formuojamos esminės vertybės, kurias igijus nebus sudėtinga perkelti ir i kitas gyvenimo sritis.

  • Sveikata Rašinys
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2013 m.
  • 8 puslapiai (1477 žodžiai)
  • Ruta
  • Fizinis aktayvumas ir sveikata
    10 - 3 balsai (-ų)
Fizinis aktayvumas ir sveikata. (2013 m. Kovo 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/fizinis-aktayvumas-ir-sveikata.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 06:37
×