Fizinis aktyvumas ir fizinis krūvis


Įvadas. Svarbiausios sveikatos, fizinio aktyvumo sąvokos ir fizinių būklių apibūdinimas. Fizinis aktyvumas – vienas iš daugelio sveikatą stiprinančių ir palaikančių veiksnių. Fizinio aktyvumo piramidė. Vidutinio intensyvumo ir sveikatą stiprinančio fizinio aktyvumo apibūdinimas. Kaip pasitikrinti savo fizinį aktyvumą. Fizinio aktyvumo svarba jaunų žmonių sveikatai. Kodėl mažėja šiuolaikinių vaikų ir paauglių fizinis aktyvumas. Asmens motyvacija ir fizinis aktyvumas. Kokį sportą rinktis? Išvada. Literatūros sąrašas.

Fizinis aktyvumas neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Būdami fiziškai neaktyvūs žmonės, laikui bėgant praras ir gyvenimo džiaugsmą. Pradės jausti sveikatos sutrikimus, blogėjančią savijautą, nuotaika- virs daržovėmis.

Atlikusi anketą padariau išvada kad mano laisvalaikio fizinis aktyvumas patenkinamas. Nes nedarau kasdienės mankštos. Man reikėtų atkreipti dėmesį į kasdienę mankštą, kuri be galo svarbi fizinio aktyvumo palaikymui. Tačiau situacija pagerina, tai jog daug dėmesio skiriu pasivaikščiojimams, lauke gryname ore, nes turiu maža vaikuti. Tai jo labui stengiamės kuo daugiau laiko leisti gryname ore. Taip po gi gyvenu penktame aukšte, ir niekada nesinaudoju liftu. O namų ruošos darbus tenka daryti kiekvieną dieną.

Taigi mano išvada tokia- kad pagerinčiau savo fizinį aktyvumą reikėtų pradėti lankyti sporto klubą ar baseiną, šokų studiją, nes namų sąlygomis stengiuosi viską daryti kas įmanoma.

  • Sveikata Referatas
  • Microsoft Word 870 KB
  • 2014 m.
  • 25 puslapiai (6409 žodžiai)
  • Ausra
  • Fizinis aktyvumas ir fizinis krūvis
    10 - 9 balsai (-ų)
Fizinis aktyvumas ir fizinis krūvis. (2014 m. Gruodžio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/fizinis-aktyvumas-ir-fizinis-kruvis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 03:08
×