Grožio salono įmonės veiklos planas


Įvadas. Grožio salono ,,silver beauty‘‘ pristatymas. Grožio salono linijinė valdymo struktūra. Grožio salono ,,silver beauty‘‘ personalo apskaita (žr. 1 priedą). Personalo informacinės sistemos struktūra. Grožio salono vadybininko veiklą reglamentuojantys dokumentai. Grožio salono ,,silver beauty‘‘ personalo verbavimo procesas. Darbo skelbimo pavyzdys. Grožio salono personalo atrankos procesas. Grožio salono ,,silver beauty‘‘ personalo adaptacijos procesas (žr. 2 priedą). Grožio salono ,,silver beauty‘‘ personalo motyvavimas. Grožio salono ,,silver beauty‘‘ personalo vertinimas (žr. 3 priedą). Grožio salono ,,silver beauty‘‘ personalo ugdymas. Išvados. Kirpėjos identifikavimo duomenys (pavyzdys) ( 1 priedas). Duomenys apie išsilavinimą (pavyzdys)(1 priedas). Anketa naujam darbuotojui ( 2 priedas). Naudota literatūra.


Veiklos aprašas: grožio salonas ,,Silver beauty‘‘ – tai prestižinių ir ekologinių prekinių ženklų, profesionalių, kvalifikuotų specialistų ir ypatingų paslaugų derinys.

Įmonės veiklą reglamentuojantys dokumentai: Lietuvos Respublikos Vartotojų teisių apsaugos įstatymas, visuomenės sveikatos priežiūros įstatymas , Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įstatymas, LR Konstitucija.

3. GROŽIO SALONO ,,Silver Beauty‘‘ PERSONALO APSKAITA (žr. 1 priedą)

Mūsų grožio salone už informacijos surinkimą yra atsakinga administratorė, kuri fiksuoja ir saugo savo kompiuteryje dokumentus apie darbuotojus, jų įdarbinimo duomenis.

Duomenys apie darbo laiko apskaitą – darbuotojų darbo laiko fiksavimas, pažeidžiančių darbo drausmę, darbuotojų sąrašai.

Etatai ir su tuo susiją duomenys – tinkamai ir tiksliai paskirsyti darbuotojų etatų skaičių, atsižvelgiant į laiką ir darrbo atlygį.

Duomenys darbuotojų karjerai planuoti – norint tapti žinomu ir populiariu darbuotoju svarbu tinkamai suplanuoti darbo grafiką, ir papildomus praktinius užsiėmimus. Stengtis, kad darbuotojai reguliariai įgytų naujų klientų.

Atlygio už darbo priemonės ir metodai – Kalėdų ir Velykų proga, savo darbuotojams dovanosim simbolines dovanėles, o gimtadienio proga suteiksime laisvadienį ( jeigu gimtadienis yra nedarbo dieną, tuomet tai perkelsime į sekančią darbo dieną).

Vadybininkas yra atsakingas už dirbantį personalą tai kirpėjus, manikiūrininkus, masažistus, kosmetologus, taip pat už priemonių užsakymą, priežiūros prietaisų kontrolę. Mes rūpinamės savo darbuotojais, todėl kiekvieną dieną vadybininkė užsako pageidaujamą maistą iš valgyklos.

,,Silver beauty‘‘- tai pačioje Vilniaus širdyje - centre, įsikuręs išskirtinis ir savo paslaugomis žadantis nustebinti grožio salonas Jai ir Jam.

Ieškomas darbuotojas kirpėjas (-a), kuris sugeba profesionalia atlikti savo darbą.

Asmeninės savybės: atsakingumas, kruopštumas, darbštumas, komunikabilumas, atkaklumas, savo darbo išmanymas.

Privalumai: užsienio kalbų mokėjimas (anglų k., rusų k.), išsilavinimas profesinis.

Norėdami surasti tinkamą kandidatą, mūsų siūlomai darbo vietai bei mūsų personalui, mes parengėme interviu klausimyną.

7. GROŽIO SALONO ,,Silver beauty‘‘ PERSONALO ADAPTACIJOS PROCESAS(žr. 2 priedą)

Naujam darbuotojui sunku prisitaikyti prie naujų darbo sąlygų, todėl labai svarbu pasirūpinti darbuotojo adaptacija. Kadangi, neturime sukūrę adaptacijos plano, mūsų vadybininkas parengė jį naujam kandidatui / kirpėjui. Tinkamas supažindinimas su kolektyvu, malonus bendravimas, padės labiau pasitikėti savimi naujame darbe. Tai padės greičiau ir efektyviau prisitaikyti prie naujos darbo aplinkos. Todėl svarbu parengti kuo tinkamesnį adaptacijos planą, padedantį suderinti naują veiklą, taip pat žmogiškųjų išteklių valdymo strategiją. Tam įgyvendinti skyrėme penkių dienų veiklos planą, kuriuo vadovaudamiesi padėsime greičiau prisitaikyti prie kolektyvo ir darbo vietos.

  • Microsoft Word 98 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (2198 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ringaudas
  • Grožio salono įmonės veiklos planas
    8 - 1 balsai (-ų)
Grožio salono įmonės veiklos planas. (2016 m. Lapkričio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/grozio-salono-imones-veiklos-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 15 d. 01:27
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo