Grožio salono verslo planas


Verslo planas grozio salonas. Verslo planas grozio salonui. Planuojamos veiklos aprašymas kirpeja. Manikiurininkes verslo planas. Grozio salono verslo plano pavyzdys. Grozio salonas verslo planas. Planuojamos veiklos aprasymas. Seduvos kirpykla. Planuojamos veiklos aprašymas manikiurininkei. Planuojamos veiklos aprašymas manikiuras.

Verslo aprašymas. Rinkodaros planas. Gamybos planas. Organizacijos planas. Rizikos įvertinimas. Patalpos. Grožio salono teikiamos paslaugos. Finasinis planas. Grožio salonų paslaugų veikla Lietuvoje yra labai išsiplėtusi ir populiari, ypač didmiesčiuose. Tačiau Šeduvos miestelyje yra viso labo dvi kirpyklos. Mieste gyvena apie 3 tūkstančių žmonių. Akivaizdu, jog žmonėms reiktų dar vienos alternatyvos, didesnės pasirinkimo laisvės. Todėl mes steigiame grožio saloną „VILINTA“ . Kiekvieno verslo esmė – nauda sau ir visuomenei. Juk visos pelno siekiančios įmonės steigiamos tam, kad savininkams uždirbtų pelną, darbuotojams mokėtų atlyginimą, o valstybei – mokesčius. Grožio salono “VILINTA ” tikslas – įsitvirtinti Šeduvos miestelio panašios srities paslaugų rinkoje, kokybiškai ir greitai aptarnauti klientus, taikant prieinamus apmokėjimo už paslaugas įkainius, priklausomai nuo paslaugos sudėtingumo.

Grožio salonų paslaugų veikla Lietuvoje yra labai išsiplėtusi ir populiari, ypač didmiesčiuose. Tačiau šeduvos miestelyje yra viso labo dvi kirpyklos. Mieste gyvena apie tūkstančių žmonių.

Akivaizdu, jog žmonėms reiktų dar vienos alternatyvos, didesnės pasirinkimo laisvės. Todėl mes steigiame grožio saloną vilinta . Grožio salono vilinta tikslas – įsitvirtinti šeduvos miestelio panašios srities paslaugų rinkoje, kokybiškai ir greitai aptarnauti klientus, taikant prieinamus apmokėjimo už pasšiai vizijai įgyvendinti, mes savo darbe pastoviai atsižvelgsime į šiuolaikinės mados kryptis, naujus šukavimo būdus ir esant būtinumui mokysimės ir kelsime kvalifikaciją.

Grožio salonas vilinta yra kūrimosi stadijoje. Sąlygos vystytis geros, konkurencija nėra stipri, mat kitų kirpyklų kainos aukštos, arba aptarnavimas nėra geras. Mūsų pranašumas bus kokybiškos paslaugos ir palyginti žemos kainos.

Grožio salone pageidaujantys dirbti specialistai turi atitinkamus diplomus ir sertifikatus – masažistės, manikiūrininkės, aukštos kvalifikacijos kirpėjų. Kadangi manikiūro, plaukų kirpimo tendencijos greitai kinta, padaryti gražią šukuoseną – labai sudėtingas dalykas, darbuotojai pasiruošus pastoviai mokytis, tobulintis ir kelti kvalifikaciją. Taip pat mes prenumeruosime ir studijuosime speciamūsų pagrindiniai klientai – šeduvos miestelio gyventojai, iš dalies – aplinkinių miestelių gyventojai. Potencialūs mūsų konkurentai – dvi kirpyklos. Viena jų panašių paslaugų teikimu, kokiomis ruošiasi užsiimti ir mūsų salonas, Odos priežiūra, makiažas, manikiūras, kirpyklos paslaugos. Salonas naudoja gana brangių firmų plaukų priežiūros priemones, atitinkamai ir kainos už atliekamas paslaugas aukštesnės, negu kitose šeduvos miestelio kirpyklose. Taip pat brangios kosmetika ir odos priežiūros procedūros.

Galvojame ir apie reklamą. Tam puikiai tiks laikraštis šiaulių kraštas . Jame mes ir ruošiamės periodiškai talpinti savo reklaminius skelbimus. Reklaminis skelbimas šiame laikraštyje kainuoja nebrangiai. Reklaminio skelbimo tekosmetologė priiminės klientus atskirame kabinete, pagal iš anksto suderintą laiką, tikslu išvengti eilių susidarymą. Dvi kirpėjos aptarnaus ateinančius klientus. Esant reikalui viena iš kirpėjų, pagal išankstinį susitarimą galės ateiti pas klientę į namus ir bet padaryti proginę šukuoseną, pavyzdžiui vestuvių, jubiliejaus proga ir pan.

Planuojamas ir toks paslaugų teikimo būdas. Klientė pasirenka iš jai pasiūlytų žurnalų naują šukuoseną, originalų makiažą.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2012 m.
  • 8 puslapiai (927 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kornelija
  • Grožio salono verslo planas
    9.5 - 2 balsai (-ų)
Grožio salono verslo planas. (2011 m. Balandžio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/grozio-salono-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 05 d. 05:14
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo