Gyvybės draudimas


Gyvybes draudimas if. Kaupiamasis gyvybes draudimas moksliniai darbai. Draudimo ir banku teikiamu paslaugu palyginimas. Banko gyvybes draudimas skaidres. Kursinis apie gyvybes draudima. Gyvybes draudimo analize ir tendencijos. Gyvybės draudimo paslaugų samprata. Rasto darbas investicinis gyvybes draudimas lietuvoje. Gyvybes draudimo referatas. Asmens draudimas referatas.

Investicinis gyvybės draudimas. Įvadas. Gyvybės draudimo samprata. Gyvybės draudimo grupės. Kaupiamasis gyvybės draudimas. Investicinio gyvybės draudimo ypatumai. Gyvybės draudimo sutartis. Draudiminiai įvykiai. Draudimo įmokos. Draudimo rizika. Draudimo išmoka. Lietuvos gyvybės draudimo rinkos apžvalga. Gyvybės draudikai. Gyvybės draudimo sutartys. Gyvybės draudimo sutarčių portfelio struktūra. Pasirašytos gyvybės draudimo įmokos ir išmokos. Išvados. Draudimo bendrovių „pzu lietuva“ ir „if p&c insurance“ teikiamų paslaugų palyginimas. „pzu lietuva“ ir "if p&c insurance as" teikiamų paslaugų verslo klientams palyginimas. Turto draudimas. Verslo nutrūkimo draudimas. Civilinės atsakomybės draudimas. Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų. Kitos draudimo paslaugos. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.

Šiuolaikinėje visuomenėje asmens gyvenimas neįsivaizduojamas be vienos ar kitos draudimo formos. Kiekvienas gyventojas turi susidaręs savo nuomonę apie tai, kas yra draudimas.

Ekonomikos ar teisės terminais kalbant, draudimas yra rizikos valdymo priemonė, skirta išvengti finansinių nuostolių rizikos.

Draudimas gali būti apibrėžiamas ne tik kaip rizikos valdymo priemonė. Labiau suprantamas ir prieinamas apibrėžimas turėtų teigti, kad draudimas yra tam tikra finansinė veikla, kuria siekiama apsaugoti fizinių ar juridinių subjektų interesus.

Išsivysčiusiose šalyse didžioji dalis gyventojų apdraudžia ne tik automobilius ar būstą, bet ir save, ir savo artimuosius. Suprantama, kad vienas ar abu šeimos maitintojai rūpinasi, jog įvykus nelaimei nesikeistų šeimos socialinis statusas: nereiktų keisti gyvenamosios vietos, darbo, atsisakyti mokslo. Tai ypač aktualu, kai yra paimti kreditai turtui įsigyti ar mokėti už mokslą. Dažnai prieš išduodami paskolas bankai reikalauja apsidrausti gyvybę. Nors Lietuvoje šis reikalavimas daug kam asocijuojasi tik su dar vienu mokesčiu, gyvybės draudimas skirtas ne tik paties skolininko apsaugojimui. Jis suteikia puikią galimybę pasirūpinti savo senatve, vaikų mokslais ar paprasčiausiai taupyti ir dažnai labai palankiomis sąlygomis.

Lietuvoje gyvybės draudimas dar nėra itin populiarus, nors pastaruoju metu vis daugiau žmonių draudžiasi gyvybės draudimu. Gyvybės draudimas – tai ne tik pinigų kaupimas, už kurį gaunamos palūkanos, tačiau jis dar garantuoja paramą ištikus nelaimei.

Darbo objektas – gyvybės draudimas.

Darbo tikslai:

1.Išnagrinėti gyvybės draudimo teorinius ir praktinius aspektus Lietuvoje.

2.Palyginti UAB „PZU Lietuva“ ir UAB „If draudimas“ teikiamas paslaugas.

Darbo uždaviniai:

1. Apibūdinti gyvybės draudimo sąvoką, esmę, išnagrinėti gyvybės draudimo rūšis ir grupes.

2. Apžvelgti Lietuvos gyvybės draudimo rinką, vystymosi tendencijas.

3. Atlikti UAB DB „PZU Lietuva“ ir "If P&C Insurance AS" teikiamų paslaugų palyginimą.

Darbo metodai – mokslinės literatūros ir juridinių dokumentų analizė, statistinių duomenų rinkimas ir analizė; statistinei informacijai apdoroti ir sisteminti panaudoti grupavimo, palyginimo ir grafinio vaizdavimo būdai.

  • Microsoft Word 77 KB
  • 2012 m.
  • 25 puslapiai (5956 žodžiai)
  • Universitetas
  • Elena
  • Gyvybės draudimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Gyvybės draudimas. (2012 m.). https://www.mokslobaze.lt/gyvybes-draudimas.html Peržiūrėta 2025 m. Gegužės 22 d. 22:27
×
75 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo