Ne gyvybės draudimas skaidrės


Ne gyvybės draudimas. Įvadas. Ne gyvybės draudimas - tai viena iš draudimo šakų aprėpianti daug draudimo grupių. Ne gyvybės draudimo produktų klasifikacija. Ne gyvybės draudimo. Ne gyvybės draudimo produktai. Produktai skirstomi į Asmens draudimas (Draudimas nuo mirties ir nelaimingų atsitikimų. Turto draudimas. Fizinių asmenų (Transporto priemonių (Kasko) draudimo sutartis. Lietuvos ne gyvybės draudimo rinkos analizė. Gyvybės ir ne gyvybės draudimo įmokų kaita. Metų ir 2017 metų Ne gyvybės draudimo palyginimas. Ne gyvybės draudimo sudarytos sutartys. Pasirašytos ne gyvybės draudimo įmokos. Ne gyvybės draudimo išmokos. Išvados. Draudimas yra ekonominė.


Ne gyvybės draudimas - tai viena iš draudimo šakų aprėpianti daug draudimo grupių, tokių kaip transporto, nelaimingų atsitikimų, turto, kredito, vežamų krovinių draudimas. Šiuo metu Lietuvoje draudimo paslaugos yra labai populiarus dalykas. Kuo daugiau žmonės turi turto - tuo daugiau sudaroma draudimo sutarčių ir taip plečiasi draudimo paslaugų rinka. Darbo tikslas: išnagrinėti ne gyvybės draudimų rinką Lietuvoje. Darbo uždaviniai: išanalizuoti mokslinę literatūrą draudimo tematika, išanalizuoti Lietuvos ne gyvybės draudimo rinkos dydį, išanalizuotą statistiką, ją tikslingai pateikti.

Fizinių asmenų (Transporto priemonių (Kasko) draudimo sutartis, pastatų (namų, butų) draudimo sutartis, namų turto draudimo sutartis, gyvulių ir naminių gyvūnų draudimo sutartis.) Juridinių asmenų (Įmonių ir organizacijų turto draudimo sutartis: 1. Pastatai ir statiniai 2. Įrenginiai 3. Atsargos, ūkinių turto draudimo sutartis, transporto priemonių (Kasko) draudimo sutartis, geležinkelio transporto priemonių draudimo sutartis, laivų draudimo sutartis, skraidymo aparatų draudimo sutartis, krovinių draudimo sutartis.

  • MS PowerPoint 322 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (396 žodžiai)
  • Kolegija
  • Indrė
  • Ne gyvybės draudimas skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Ne gyvybės draudimas skaidrės. (2019 m. Gegužės 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/ne-gyvybes-draudimas-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 25 d. 16:21
×