Individualios karjeros planas: optimistinis ir pesimistinis variantas


Karjeros planas pavyzdys. Mano karjeros planas. Karjeros plano pavyzdys. Individualus karjeros planas (pavyzdys). Mano karjeros planas pavyzdys. Karjeros planavimas referatas. Individualus karjeros planas pavyzdys. Asmeninis karjeros planas. Karjeros planas referatas. Karjeros plano sudarymas.

Užduoties analizė. Dabartinės situacijos pristatymas. Dabartinio pasirinkimo analizė ir pagrindimas. Savęs įvertinimas ir galimybių numatymas. Savo teigiamų ir neigiamų pusių analizė, asmeninių bruožų ir poreikių analizė. Galimų nesėkmių įvertinimas. Savo galimybių numatymas. Tikslo formulavimas. Karjeros tikslo suformulavimas. Tikslo aprašymas. Aplinkos veiksnių analizė. Kokie aplinkos veiksniai veikia. Kurie iš jų pasyvūs, kurie – aktyvūs. Kaip jie veikia mano galimybes ir veiklos kryptis. Aplinkos veiksnių pokyčių projektavimas. Metams pesimistiniu ir optimistiniu variantais. Alternatyvių scenarijų formulavimas ir įvertinimas. Optimistinio karjeros plano apibūdinimas ir analizė. Pesimistinio karjeros plano apibūdinimas ir analizė. Numatyti abiejų scenarijų pasekmes. Karjeros plano realizavimo priemonių planas. Galutinis pasirinkimas iš dviejų scenarijų, jo pagrindimas. Realizavimo plano sudarymas.


Esu Gintarė Balčiūnaitė šiuo metu mokausi Alytaus kolegijoje įstaigų ir įmonių administravimą šiuo metu esu antram kurse. 2008 metais baigiau Druskininkų Senamiesčio vid., mokyklą. Apsvarsčiusi daugelį varijantų kur studijuoti pasirinkau šią kolegiją. Būtent ši specelybė man pasirodė pakankamai perspektyvi. Dar vienas motyvas pastumėjęs mane stoti į šią kolegiją, buvo noras pakeisti apalinką.

Baigus studijas, yra galimybė nerasti iš kato darbo ir tai gali mane priversti suabejoti savo sugebėjimais, bei karjeros galimybe ateityje.

Baigusi studijas, stosiu į universitetą įgyti magistro laipsniui, kad turėčiau aukštesnį išsilavinimą. Tai ateityje man turetų garantuoti daugiau galimybių susirasti norimą darbą pasinaudojant savo žiniomis.

Mane motyvuoja tokia mintis: Atsiranda ekonominės krizės atsitraukimo ženklai, šiai krizei nebeegzistuojant atsiras vėl darbų pasiūla.

Šis vaizdas man padeda siekiant tikslo: Vaizdas kuriame aš matau save dirbančią šioje srityje man suteikia ryžto siekti savo užsibrėžto tikslo.

Kodėl aš noriu pasiekti šį tikslą? Šį tikslą noriu pasiekti, nes dirbdama sau patinkantį darbą jausiuosi gerai ir jį galėsiu atlikti tinkamai.

Paklausa renginių organizavime didėja, savo ruožtu didėja ir pasiūla. Vienas iš pesimestiškiausių varijantų būtų, kad pasiūla pasidarys didesne už paklausą, tai sukeltų per didelę konkurenciją.Ir viena iš renginius organizuojančių įstaigų neatlaikytų konkurencijos. Tada paaiškėtų, kad išvaiščiau daug laiko veltui, ir reiktų ieškotis darbo ne pagal specialybę, arba nepatrauklų mano vizijai.

Paibaigus ekonominia krizei atsiras poreikis organizuoti renginius, įmonės bei įstaigos galės skirti daugiau lėšų savo šventinių renginių organizavimui. Atsiras daugiau darbo vietų. Kurį laiką dirbant šį darbą ir perpratus jo metodiką atsiras galimybė sukurti savo įmonę, kurios pagrindinis tikslas bus padėti įmonėms bei įstaigoms organizuoti įvairius renginius, pobūvius, susitikimus, konferencijas.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1365 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gintare
  • Individualios karjeros planas: optimistinis ir pesimistinis variantas
    9.5 - 4 balsai (-ų)
Individualios karjeros planas: optimistinis ir pesimistinis variantas. (2010 m. Lapkričio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/individualios-karjeros-planas-optimistinis-ir-pesimistinis-variantas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 02 d. 05:44
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo