Floristika verslo planas sodinukai medeliai sėklos


Floristikos verslo planas. Floristikos verslas. Kaip ikurti sodinuku versla. Floristikos verslo idejos. Floristikos kursinis darbas. Floristika verslas.

Įvadas. Verslo idėjos aprašymas. Planuojama įsteigimo data. Transportas. Personalas. Konkurencija rinkoje. Rinkos dydis ir tendencijos. Marketingas. Verslo aplinkos veiksniai. Marketingo tikslai ir strategija. Tikslinių rinkų pasirinkimas. Marketingo elementai. Produktai ir paslaugos rinkos požiūriu. Pasiskirstymo kanalai. Reklama ir stimuliavimas. Patarėjai ir konsultantai. Būsimi darbuotojai ir jų atlyginimai. Prekės, paslaugos ir jų kainos. Pajamos ir išlaidos (realusis variantas). Pajamos ir išlaidos (pesimistinis variantas). Pajamos ir išlaidos (optimistinis variantas). Paskolos grąžinimas. Išvados. Priedas.

Atsižvelgdami į tai, kad bet kokios rūšies augalai yra reikalingi žmonių gyvenime, nutarėme įkurti uždarąją akcinę bendrovę „Tavo Flora“, sutrumpintai UAB „Tavo flora“. Mūsų įmonė specializuosis tiek prekių tiek paslaugų sferoje. Pardavinėsime pavieniams asmenims bei įvairioms firmoms sodinukus, medelius, gėles, sėklas, trąšas, įvairių rūšių žemę, skirtą augalams sodinti bei auginti, daržovių bei vaisių sėklas. Be šių produktų pardavinėjimo, taip pat teiksime apželdinimo paslaugas, konsultacijas su aplinkos dizaineriais. Vasaros sezono metu planuojama užsiimti eksterjero dizaino kūrimu pavieniams bei privatiems asmenims, o žiemos sezono metu siūlysime interjero dizaino kūrimą, susijusį su augalais ir jų kompozicija gyvenamojoje aplinkoje. Bendradarbiausime su įvairiais partneriais, su kurių pagalba siūlysime žmonėms vasarą statytis terasas, o žiemą žiemos sodus.

Planuojama, kad įmonės įkūrimui reikės apie 1mln. litų, pusė šios sumos padengs firmos įkūrėjas, kitą pusę banko paskola, su 10% metinėmis palūkanomis. Numatoma, kad įmonės veikla bus paklausi ir sėkminga, atsipirks jau po pirmų metų, o banko paskolą įmonė grąžins per 5 metus.

Verslui pasiekus tašką, kai pelnas bus pakankamai didelis, kad būtų dalimis grąžinama banko paskola ir padengiamos visos įmonės išlaidos, planuojama verslo plėtra. Kadangi įmonė planuoja įsikurti Vilniaus rajone, prie pat ežero, bus plečiamas verslas ir teikiamos kaimo turizmo paslaugos, statomos poilsiavietės, platinama įmonės veiklos reklama.

  • Microsoft Word 2246 KB
  • 2013 m.
  • 19 puslapių (3042 žodžiai)
  • Universitetas
  • Inoffensive
  • Floristika verslo planas sodinukai medeliai sėklos
    9 - 1 balsai (-ų)
Floristika verslo planas sodinukai medeliai sėklos. (2013 m. Gegužės 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/floristika-verslo-planas-sodinukai-medeliai-seklos.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 11 d. 13:40
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!