Siuvyklos verslo planas


Verslo planas siuvykla. Kaip atidaryti siuvykla. Verslo planas siuvyklai. Parduoda siuvykla. Siuvyklos verslas. Drabuziu siuvyklos verslo planas. Parduodama siuvykla. Siuvyklos verslo aprasymas. Kaip atidaryti savo siuvykla. Verslo planas apie siųvyklą.

Vartotojai. Įmonės veiklos charakteristika. Verslo idėja. Reikalingų lėšų poreikis, panaudojimas, atsipirkimo laikas. Pagrindiniai rizikos veiksniai. Įmonės veiklos analizė. Įmonės veiklos kryptis ir tikslai. Paslaugos aprašymas. Turimos technologijos. Reikalingos technologijos, žaliavos ir medžiagos. Teisiniai aspektai. Marketingo planas. Rinkos analizė. Pardavimų prognozė (optimistinis variantas). Pardavimų prognozė (tikėtinas variantas). Pardavimų prognozė (pesimistinis variantas). Organizacinis planas. Personalas. Finansinis planas. Pelno ataskaita. Pinigų srautų ataskaita. Lūžio taško radimas. Sąnaudų prognozė. Rizikos įvertinimas.

Ketinu atidaryti naujo modelio siuvyklą patogioje vietoje. Plius - nedidelė audinių parduotuvė, prieš siuvyklą esančioje patalpoje.

Siuvykla bus ypatinga tuo, kad čia bus siuvami nuo pačių paprasčiausių iki sudėtingų ir įmantrių modelių rūbai. Čia klientai galės pasisiūdinti ne tik naktinius, bet ir pačias puošniausias vakaro suknias bei karnavalinius kostiumus. Siuvėjos klientams maloniai pasiūlys modelius pasirinkti iš gausybės katalogų ir žurnalų. Čia klientai ras visko! Sukirpėja modeliuotoja galės sukonstruoti ir pačių klientų susikurtus modeliu prieš siuvyklą esančioje parduotuvėje bus galima nusipirkti įvairių rušių audinių ir jų likučių (šie bus parduodami žemesnėmis kainomis). Taip pat čia klientai ras smulkių reikmenų siuvėjoms ir ne tik joms, tokių kaip siuvimo mašinų adatos, smeigtukų, metrų, sagų.

Klientai rinksis būtent šią siuvyklą, nes čia dirbs tik aukštą kvalifikaciją turintys darbuotojai. Jie bus priimti maloniai ir su šypsena. Kiekvienu klientu bus pasirūpinta. Čia bus patogu, nes viskas vienoje vietoje. Klientams nereikės blaškytis beieškant medžiagos, siūlų ar sagų. Siuvykla bus patogioje vietoje – prekybos centre maxima.

Pasirinkau šį verslą , nes tai pelinga , o konkurentų labai mažai. Artimiausi konkurentai tik prie pempinikų . Ki didžioji klientų dalis - apie 50% - bus apkūnūs žmonės, nes parduotuvėse apkūniems žmonėms rūbų pasir pagrindinė įmonės teikiamia paslauga – siuvi direktorė - paulina ragelyte turinti k čia bus siuvami nuo pačių paprasčiausių iki sudėtingų ir įmantrių modelių rūbai. Siuvėjos klientams maloniai pasiūlys modelius pasirinkti iš gausybės katalogų ir žurnalų. Sukirpėja modeliuotoja galės sukonstruoti ir pačių klientų susikurtus modeliu šią įmonę veiks šalies ekonominė padėtis, pakla visais amžiais žmonės dėvėjo drabužius. Šiais laikais tai ypač svarbus dalykas gyvenime, pabrėžiantis bei nusakantis mūsų asmenybę,nuotaiką ir padėtį visuomenėje. Kiekvieno žmogaus asmenybė individuali, tad ir jo poreikiai idividualūs. Parduotuvėje randame tik jau kažkieno sukurtus drabužius ir sunkiai randame būtent tai ko norime. Siuvykla – geriausia vieta įgyvendinti savo svajones ir fantazijas. Čia gali pasirinkti ne tik būsimo drabužio modelį bei spalvą , bet ir sagas, kišenių skaičių ir formas, aplikacijas ir dar kitas daugybę detalių įmonės teikiama paslauga - drabužių siuvimas pagal kliento poreikius. Atėjęs klientas nupasakoja ar nupiešia norimo drabužio modelį arba jį išsirenka iš gausybės katalogų.

  • Microsoft Word 39 KB
  • 2012 m.
  • 11 puslapių (1684 žodžiai)
  • Universitetas
  • Saulina
  • Siuvyklos verslo planas
    9.3 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Siuvyklos verslo planas. (2010 m. Lapkričio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/siuvyklos-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 22 d. 17:08
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo