Kaimo turizmo sodybos projektas


Kaimo sodybos aplinkos planavimas. Kaimo sodybos aplinkos projektavimas. Kaimo turizmo sodybu projektai. Sodybos veiklos programa. Turizmo sodybos infrastruktura. Tikslai ir uždaviniai kaimo turizmo sodyba. Kaimo turizmo sodybos veiklos objektai. Kursinio darbo architektūrinio projekto aiškinamasis raštas.

Įvadas. Kaimo turizmo sodybos koncepcija. Kaimo turizmo sodybos aplinkos veiksnių analizė. Tolimoji aplinka. Artimoji aplinka. Kaimo turizmo sodybos planavimas ir statyba. Sodybos vietos pasirinkimo veiksniai. Kaimo turizmo veiklos plėtros programa. Kaimo turizmo sodybos architektūrinė vizija. Kaimo turizmo sodybos infrastruktūra. Kelių ir takų infrastruktūra. Automobilių stovėjimo aikštelės ir mažosios architektūros objektai. Vandens telkiniai ir rekreaciniai įrenginiai. Sodybos želdiniai ir dekoratyviniai elementai. Išvados.

Žodis „turizmas“ reiškia keliavimą iš vienos vietos į kitą. Turizmas apibrėžiamas kaip žmonių veikla, susijusi su kelione ir laikinu buvimu už nuolatinės gyvenamosios vietos ribų. Viena iš sudedamųjų turizmo dalių yra kaimo turizmas. Kaimo turizmas tampa vis populiaresniu verslu Lietuvoje ir ne tik. Turistai, keliaudami į kaimo turizmo sodybą tikisi pailsėti ir atsipalaiduoti nuo miesto triukšmo ir kitų kasdienių problemų. Kaimo turizmas teigiamai gali veikti ir vietos bendruomenę, ir visą šalį. Labai svarbi yra gamta. Ji padeda atsipalaiduoti ir pajusti dvasinį bei fizinį malonumą.

Kaimo turizmo sodyba „Užuovėja po medžių“ turistams stengsis pasiūlyti kuo įvairesnių paslaugų, kad turistai po apsilankymo kaimo turizmo sodyboje jaustųsi maloniai ir pailsėję.

Darbo objektas: kaimo turizmo sodyba „Užuovėja po medžių“.

Darbo tikslas: sukurti kaimo turizmo sodybos projektą.

Darbo uždaviniai: 1. Pristatyti kaimo turizmo sodybą.

2. Išanalizuoti kaimo turizmo sodybos aplinkos veiksnius.

3. Aprašyti kaimo turizmo sodybos planavimą ir statybą.

4. Pristatyti kaimo turizmo sodybos infrastruktūrą.

  • Microsoft Word 23 KB
  • 2013 m.
  • 13 puslapių (3584 žodžiai)
  • Universitetas
  • Irmina
  • Kaimo turizmo sodybos projektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Kaimo turizmo sodybos projektas. (2013 m. Vasario 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaimo-turizmo-sodybos-projektas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 27 d. 12:44
×
101 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo