Kambarių butų nuomos kainos konkurencingumo Lietuvos pajūryje vertinimas


Įvadas. 1-2 kambarių butų nuomos pajūryje rinkos apžvalga. Veiksniai įtakojantys kainą. Išoriniai. Vidiniai. 1-2 kambarių butų nuomos pajūryje tyrimas. Tyrimo duomenų analizė. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros ir šaltinių sąrašas. Priedas/-ai.


Kaip jau minėta anksčiau, šio namų darbo tikslas yra išanalizuoti ar konkurencija 1-2 kambarių butų nuomos pajūryje rinkoje yra aukšta. Tyrimas vykdomas trimis etapais:

Pirmo etapo metu analizuojami interneto portalai, kuriuose talpinami butų nuomos skelbimai. Ši analizė leidžia susidaryti vaizdą apie rinką, kokios kainos yra siūlomos. Antro etapo metu yra atliekama butus nuomojančiųjų apklausa, kurios esmė yra išsiaiškinti būtų paklausą – užimtumą, bei ar kaina atitinka skelbimą. Trečiojo etapo metu atliekama vartotojų apklausa, kuri leidžia išsiaiškinti vartotojų prioritetus ir kitas butų vartojimo tendencijas.

Pirmi šeši klausimai yra skirti išsiaiškinti kur ir kaip vartotojai mėgsta atostogauti. Toliau sekantys trys klausimai yra skirti išsiaiškinti laiką kada vartotojai atostogauja bei kiek laiko skiria atostogų planavimui. Dešimtas ir vienuoliktas klausimai yra skirti išsiaiškinti, kiek pinigų vartotojai skiria savo atostogoms. Likę klausimai yra skirti demografinei informacijai identifikuoti. Apklausa patalpinta apklausa.lt portale. Ji pavadinta taip: „Ar atostogaujate Lietuvos pajūryje?“. Taip pat apklausoje naudojamas ir lydraštis. Jame parašytas toks tekstas:

  • Microsoft Word 160 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (2411 žodžiai)
  • Universitetas
  • Agnė
  • Kambarių butų nuomos kainos konkurencingumo Lietuvos pajūryje vertinimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Kambarių butų nuomos kainos konkurencingumo Lietuvos pajūryje vertinimas. (2017 m. Lapkričio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/kambariu-butu-nuomos-kainos-konkurencingumo-lietuvos-pajuryje-vertinimas.html Peržiūrėta 2019 m. Kovo 25 d. 13:39
×