Kokią biblioteką laikytumėte kultūros židiniu?


Bibliotekos poteme. Biblioteka kulturos zidinys rasinys. Kokia biblioteka laikytumete kulturos zidiniu, istrauka. Ar galima laikyti biblioteka zidiniu. Biblioteka kulturos zidinys. Kokią biblioteką laikytumėte kultūros židiniu - kultūra 2 kalbėjimo potemė. Kuri siandienos veikeja laikytumete geriausiu oratoriumi. Kokią biblioteką laikytumėte kultūros židiniu - kultūra, 2 kalbėjimo potemė. Biblioteka-literatūros židinys.

Kokią biblioteką laikytumėte kultūros židiniu? Pristatykite tokią jums žinomą ar įsivaizduojamą biblioteką. Kalbėjimo planas. Kalbėjimo potemė 2013m.

Šiandien norėčiau Jums papasakoti ir įvardinti, kokią įsivaizduojamą biblioteką būtų verta laikyti kultūros ir švietimo židiniu. Tai biblioteka aktyviai dalyvaujanti bendruomenės kultūriniame ir socialiniame gyvenime, turtinga savo istorija, architektūra.

Visų pirma, biblioteka yra visuomeninis knygų rinkinys, arba švietimo įstaiga, renkanti, sauganti knygas ir leidžianti jomis naudotis visuomenei. Pasak istorijos pirmosios bibliotekos įkurtos net 3-ajame tūkstantmetyje prieš mūsų erą, Šumero ir Egipto valstybėse. Tačiau, tikras bibliotekų bumas prasidėjo, kai Johanas Gutenbergas 1455 metais išrado knygų spausdinimo stakles. Aišku, tokios bibliotekos nė iš tolo neprilygo dabartinėms, tačiau tai jau buvo kultūros židinių užuomazgos. Taigi, pasauliui sparčiai žengiant į priekį bibliotekos įvaizdis taip pat keičiasi.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (487 žodžiai)
  • Mokykla
  • Egidija
  • Kokią biblioteką laikytumėte kultūros židiniu?
    10 - 1 balsai (-ų)
Kokią biblioteką laikytumėte kultūros židiniu?. (2013 m. Kovo 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/kokia-biblioteka-laikytumete-kulturos-zidiniu.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 19 d. 12:54
×