Laivo praktikos ataskaita M/V VERONA


Laivo aprašymas. Pagrindiniai laivo išmatavimai (duomenys). Laivo jėgainės aprašymas. Deidvudo įrenginio ir sraigto aprašymas ir jo brėžinys. Pagalbiniai ir pagrindiniai VDV. Pagrindinis variklis. Pagalbiniai varikliai. Avarinis dyzelinis generatorius. VDV veikimo kontrolės, avarinės signalizacijos ir apsaugos priemonės. Pagrindinių ir pagalbinių variklių priežiūros ypatumai veikimo metu. Degalų, tepalų, naudojamų laive, priėmimo tvarka. Pagrindiniai saugaus darbo metodai atliekant VDV priežiūrą veikimo metu. Pagalbiniai mechanizmai, įrenginiai ir jų sistemos. Jėgainės aušinančio vandens sistemos aprašymas, jų schemos. Degalų paruošimo naudojami būdai ir įranga, jų schemos. Jėgainės tepimo sistemos, alyvų kokybės palaikymo būdai ir įranga, jų schemos. Gaisro gesinimo būdai ir įranga, jų schemos. Elektros įranga. Laivo elektros stotis, jos pagrindiniai duomenys. Generatorių ir elektros variklių priežiūros ypatumai. Saugūs darbo metodai atliekant elektros įrenginių priežiurą. Laivo energetinių įrenginių techninis aptarnavimas. Laivo įrangos techinio aptarnavimo būdo, naudojamo laive, aprašymas. Praktikos metu atliktų techninio aptarnavimo darbų dalyvaujant praktikantui aprašymas. Pastebėti praktikos metu gedimai ir avarijos, jų priežastys, likvidavimo būdai ir metodai. Organizaciniai klausimai. Mechaninės tarnybos organizacija. Mechaninės tarnybos budėjimo organizavimas eigos metu ir uostuose. Mechaninės tarnybos techninė dokumentacija ir atsiskaitomumas. Laivo paruošimas remontui, remonto darbų sąrašo sudarymas. Praktikanto pareigos ir veiksmai pagal pavojų tvarkaraštį. Report in english.

Krumpliaratiniu siurbliu pagalba iš saugojimo tanko alyva paduodama į separatoriu, kuris atskyria alyvą nuo mechaninių priemaišų, vandens ir kūro. Po separacijos alyva paduodama į saugojima tanka iš kurio krumpliaratiniais siurbliais praeina pro magnetinius filtrus. Prieš patenkant į automatini filtra, alyva patenka į termoreguliatoriu kuris nustatato alyvos temperatura. Atsižvelgiant į alyvos temperatūrą, alyva patenka į automatini filtrą ( maža temperatūra ) arba į alyvos aušintuvą ( aukšta temperatūra ). Automatiniame filtre alyva yra atskiriama nuo stambių mechaninių dalelių, po jo alyva patenka į indikatorinius filtrus kuriose yra atskiriama nuo smukių dalelių. Galiausiai alyva patenka į alkunini velena per kuri alyva patenka toliau į švaistiklius, pirštus, stumoklius per kurios yra tepami cilindro įvorės. Alyvos perteklis suteka į karteri, paskui į saugojima tanka. Nukritus lygiu saugojimo tanke alyva paimama iš rezervo tanko, prieš tai alyva separuojama.

  • Microsoft Word 2863 KB
  • 2014 m.
  • 26 puslapiai (4042 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vladimir
  • Laivo praktikos ataskaita M/V VERONA
    10 - 4 balsai (-ų)
Laivo praktikos ataskaita M/V VERONA. (2014 m. Balandžio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/laivo-praktikos-ataskaita-mv-verona.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 06 d. 17:19
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!