Laivų remontas praktikos ataskaita


Laivybos praktikos ataskaita. Įvadas. Pirmoji praktikos diena. Lietuvos karinių jūrų pajėgu laivo M53 kapitalinis remontas. Lietuvos karinių jūrų pajėgu laivo M52 kapitalinis remontas. Laivo talpyklų (tankų) remontas. Variklio alkūninio veleno šlifavimas. Laivo vairo mechanizmo tvarkymas. Sraigto reduktoriaus perinkimas. Išvados.


Apibendrinus visą šia praktika aš galiu pasakyti, kad ja labai džiaugiuosi, nes išmokau daug nauju dalyku, kuriuos galėsiu pritaikyti ne tik savo darbe, bet ir kasdieniame gyvenime. Darbai buvo tikrai idomus ir įvairūs korpuso paruošimo darbai, variklio remontas bei kiti pagalbiniai laivo prietaisai. Teko prisiliesti prie įvairių laivo tvarkymo dalykų iš savo specialybės pusės. Nemažai pabendravome su darbininkais, sekmingai įsiliejome į jų kolektyvą ir maloniai praleidome praktikai skirtą laiką. Papildėme savo žinias, tiek iš teorinės, tiek ir iš praktinės pusės. Iš teorijos pusės taip pat gavome ne mažai informacijos: saugumo technikos, teisingo ir efektyvaus darbo atlikimo metodus. Išmokome dar naudingiau panaudoti savo žinias praktikoje, išmokome dirbti su įvairiais įrankiais, bei mechanizmais.

Laivų remontas praktikos ataskaita. (2014 m. Rugsėjo 15 d.). http://www.mokslobaze.lt/laivu-remontas-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 10:15