Medienos ruoša verslo planas


Trumpas įmonės pristatymas. Rinka. Bendra rinkos apžvalga ir tendencijos. Šakos plėtros tendencijos. Produktai/paslaugos. Išorinės Uab „šlyna“ verslo aplinkos analizė. Makroaplinkos analizė. Ekonominės aplinkos analizė. Technologinės aplinkos analizė. Socialinės-kultūrinės aplinkos analizė. Teisinės-politinės aplinkos analizė. Gamtinės-ekologinės aplinkos analizė. Mikro aplinkos analizė. Konkurentai. Vidinės įmonėsverslo aplinkos analizė. Personalas. Investicijų poreikis ir šaltiniai. Finansinės lėšos/rodikliai. Rizika. Išvados.


UAB „ ŠLYNA“- tai įmonė įsikūrusi Jurbarko rajone 2015 metais. UAB „ ŠLYNA“-  išaugo, tapo modernia ir novatoriška bendrove, turinčia stabilų, savitą produkcijos gamybos, darbo ir vadybos stilių. Ši įmonė teikia įvairių paslaugų kompleksą, pradedant nuo miško ruošos iki medienos transportavimo iš biržių. Įmonė sėkmingai ir užtikrintai įsiliejo į Lietuvos bei užsienio šalių rinkas.

Mūsų įmonė UAB „ ŠLYNA“ teikia paslaugas su nauja, modernia techniką atitinkančias visus ES reikalavimus.

UAB „ ŠLYNA“-universali įmonė galinti pasigirti mažomis kainomis, kokybiškai ir greitai atliktu darbu. Įmonės veiklą sudaro – miško įvesimo , jaunuolynų ugdymas, įvairūs kirtimai, medienos transportavimas iš biržių.

UAB ,,ŠLYNA“ vykdo veiklą Jurbarko rajone. Dalį objektų gavome iš privačių miško savininkų, su kuriais palaikome glaudžius ryšius ir pasirašėme bendradarbiavimo sutartį. Bet esant galimybei, galime veiklą vykdyti ir kituose miško objektuose.

Pagrindinė paslauga – medienos ruošos darbai. Klientas gali pasirinkti visos teritorijos ar jos dalies projektavimą, įveisimą, ilgalaikę priežiūrą, taip pat naudojamus būdus ir techniką. Yra priimami išankstiniai užsakymai telefonu. Didelę vietą veikloje užima ne tik pagrindinės paslaugos, bet ir papildomos.

Paslaugų kainos priklauso nuo darbų apimties bei naudojamų medžiagų. Yra taikomos įvairios nuolaidų sistemos. Paslaugos vartotojams yra naudingos, nes gali skirti daugiau laiko, laisvalaikiu, ilsėtis, o ne tvarkyti savo mišką. Be to, paslaugos plačiai reklamuojamos, kokybiškos ir už prieinamą kainą.

Paslaugos teikiamos taikant įvairias nuolaidas, išsimokėtiną paslaugos teikimą, už atliktas paslaugas pinigus galima sumokėti iki sutarto laiko. Paslaugos atliekamos kokybiškai. Samdosime tik kvalifikuotus specialistus ir naudojame tik kokybiška technika, bei įrankius atitinkančius visus ES reikalavimus. Garantuojame šias paslaugų savybes:

Teikiant paslaugas taikoma optimaliausia kainodaros strategija, kad kainos nebūtų daug žemesnės nei konkurentų, nes klientai mano, kad tas, kas yra pigu, negali būti labai aukštos kokybės. Taigi mūsų kaina optimali, t. y. tokia, už kurią daugiausia klientų norėtų užsisakyti teikiamas paslaugas ir nebijoti būti apgautais.

Žinant dabartinė padėtį Lietuvoje, įvedus eurą. Dauguma šalies gyventojų nėra tuo patenkinti. Nors minimali alga ir kyla, bet tuo pačiu kyla ir produktų ir paslaugų kainos.Tai savaime aišku, kad žmonių pajamos mažėja. Vien dėl to mūsų įmonė UAB „ ŠLYNA“ stengiasi teikti paslaugas klientams jiems prieinamomis kainomis. Tikėtina kad ir toliau augant minimaliam atlyginimui ir didėjant pajamoms, atsiras daugiau klientų norinčių ir galinčių sau leisti naudotis mūsų teikiamomis paslaugomis. Taigi ekonominė aplinka palaipsniui gali daryti teigiama įtaką mūsų turimam verslui.

  • Microsoft Word 42 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (2102 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sigita
  • Medienos ruoša verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Medienos ruoša verslo planas. (2016 m. Sausio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/medienos-ruosa-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 02 d. 15:03
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo