Mėsinė tikslinės rinkos ir strategijos nustatymas


Tiksline rinka. Tikslines rinkos ypatumai. Tikslinė rinka tai. Tikslines rinkos strategija. Mazeikiu mesine kontaktai. Tiksline rinka aprasymas. Teo lt tiksline rinka. Tikslinio segmento nustatymas mėsos rinkoje. Tiksline rinka samprata. Uab maxima tiksline rinka.

Įvadas. Tikslinės rinkos ir strategijos analizė. Tikslinės rinkos samprata. Marketingo strategijos formavimo ypatumai. Aplinkos veiksnių vertinimo tikslingumas. Marketingo tikslų formavimo ypatumai. Organizacijos marketingo strategijos. Uab,,mažeikių mėsinė‘‘ tikslinės rinkos ir strategijos valdymas. Uab,,mažeikių mėsinė‘‘ charakteristika. Uab,,mažeikių mėsinė‘‘ išorinės ir vidinės aplinkos analizė. Uab,,mažeikių mėsinė‘‘ tikslinė rinka. Strategijos įgyvendinimo veiksmų planas. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas. Priedai.

Uab „mažeikių mėsinė“ yra viena didžiausių lietuvos mėsos gamybos ir perdirbimo įmonių. Savo veiklą pradėjusi 1991 metais, šiandien uab „mažeikių mėsinė“ yra žinoma ne tik lietuvoje, bet ir už jos ribų. Įmonė viena pirmųjų pelnė es pripažinimą ir pirmoji iš lietuvos mėsos perdirbėjų pradėjo tiekti mėsos gaminius į es šalis.

Atliekant išorinės aplinkos analizę uab,,mažeikių mėsinė‘‘ pagrindinis ūkinės veiklos pobūdis yra mėsa ir mėsos gaminių gaminimas ir pardavinėjimas. Mėsa ir mėsos gaminių rinkos augimui įtakos turėjo socialinė – kultūrinė aplinka. Uab,,mažeikių mėsinė‘‘ išorinės ir vidinės aplinkos analizė apibendrinama ssgg matricoje.

Uab,,mažeikių mėsinė‘‘ pasirinkti tiksliniai segmentai: segmento didėjimo tempas, vartotojų mokumas, masto ekonomija. Uab,,mažeikių mėsinė‘‘ naudoja nediferencijuoto marketingo strategiją.

Uab,,mažeikių mėsinė‘‘ marketingo strategijos įgyvendinimas priklauso nuo organizacinės marketingo padalinio struktūros, funkcijų paskirstymo ir santykių su vartotojais.

  • Microsoft Word 56 KB
  • 2012 m.
  • 22 puslapiai (4619 žodžiai)
  • Kolegija
  • Lina
  • Mėsinė tikslinės rinkos ir strategijos nustatymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Mėsinė tikslinės rinkos ir strategijos nustatymas. (2012 m. Gegužės 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/mesine-tikslines-rinkos-ir-strategijos-nustatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 12:39
×