Mokslinio tyrimo metodo rūšys


Įvadas. Mokslo samprata. Mokslinio darbo samprata ir žanrai. Mokslinio tyrimo samprata ir mokslinių tyrimų metodų rūšys. Mokslinio tyrimo rūšių pritaikymas. Teorinis mokslinio tyrimo metodas studentų gyvenime. Empirinis tyrimo metodas studentų gyvenimas. Išvados. Literatūra.

Referato paskirtis – aptarti ir išanalizuoti mokslinio tyrimo metodų rūšis, jas pritaikant studentams. Daugelis pastaruoju metu rašomų rašto darbų nestokoja trūkumų, darbuose daugiau teorinio nei empirinio tyrimo medžiagos, trūksta pačio rašto autoriaus įžvalgų, be to pasitaiko i kitokio pobūdžio trūkumų. Tai rodo, jog dalis studentų nėra pakankamai susipažinę su mokslinio tyrimo metodais, nemoka interpretuoti mokslinių sąvokų.

Klausimus, kaip rašyti mokslinį darbą tiria nemažai knygų. Tačiau dauguma studentų neatsižvelgia į rekomendacijas ir rašydami referatus tik nukopijuoja jau esamą informacija. Taigi šis referatas padės tiem, kurie norės išsiaiškinti, kaip naudotis jau esama informacija ir ją išanalizuoti ir pateikti rašto darbe.

Darbo objektas: Mokslinio tyrimo metodų analizė

Darbo tikslas: Nustatyti mokslinio tyrimo metodo rūšis

Darbo uždaviniai:

1.Sužinoti mokslinio tyrimo metodo sampratą ir rūšis

2.Išsiaiškinti tyrimo metodo rūšis studijose

3.Atsirinkti mokslinio tyrimo metodų rūšis jas pritaikant studentams

Tyrimo metodai: mokslinės ir kitos literatūros analizė, palyginamoji analizė ir sintezė.

  • Raštvedyba Referatas
  • Microsoft Word 57 KB
  • 2014 m.
  • 11 puslapių (1812 žodžiai)
  • Mokslinio tyrimo metodo rūšys
    10 - 1 balsai (-ų)
Mokslinio tyrimo metodo rūšys. (2014 m. Birželio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/mokslinio-tyrimo-metodo-rusys.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 20:00
×