Statybos technologija


Perdangos ploksciu montavimas. Stogo įrengimo technologinė kortelė. Zemes darbu kiekiu skaiciavimas. Darbu kiekiu skaiciavimas. Stogo technologine kortele. Perdangos plokstes montavimas. Kolonu montavimo technologine kortele. Perdangos ploksciu skaiciavimas. Metaliniu vartų konstrukciniai skaičiavimai. Technologine kortele.

Turinys. Pastato charakteristika. Pastato aprašymas. Pastato konstrukcinis aprašymas. Darbų kiekių skaičiavimas. Žemės darbų kiekių skaičiavimas. Mūro darbų kiekių skaičiavimas. Tinko darbų kiekių skaičiavimas. Daugiasluoksnių plokščių darbų kiekių skaičiavimas. Apdailos darbų kiekių skaičiavimas. Gipso plokščių darbų kiekių skaičiavimas. Laiptų įrengimo darbų kiekių skaičiavimas. Sijų įrengimo darbų kiekių skaičiavimas. Rigelių įrengimo darbų kiekių skaičiavimas. Tuštumėtų perdangos plokščių montavimo darbų kiekių skaičiavimas. Metalinių sijių įrengimo darbų kiekių skaičiavimas. Metalinių santvarų įrengimo darbų kiekių skaičiavimas. Stogo įrengimo darbų kiekių skaičiavimas. Grindų įrengimo darbų kiekių skaičiavimas. Pakabinamų lubų darbų kiekių skaičiavimas. Langų statymo darbų kiekių skaičiavimas. Durų statymo darbų kiekių skaičiavimas. Vartų statymo darbų kiekių skaičiavimas. Kolonų įrengimo darbų kiekių skaičiavimas. Mašinų ir mechanizmų parinkimas. Kabinėjimo priemonių parinkimas. Savaeigio krano parinkimas montavimo darbams. Surenkamų konstrukcijų montavimas. Montavimo darbų technologija. Montavimo darbų kokybės kontrolė. Montavimo darbų sauga. Stogo įrengimas (sutapdintas stogas). Stogo įrengimo darbų tschnologija. Sutapdintų stogų įrengimo kontrolė. Sutapdintų stogų įrengimo sauga. Perdangų plokščių montavimo technologinė kortelė. Bendrosios nuostatos. Perdangų plokščių montavimas. Perdangos plokštės. Sandėliavimas ir transportavimas. Nurodymai saugai darbe. Literatūros sąrašas.

Vietovė, kurioje bus statoma autocentras bus utenoje. Sklypo plotas 2950 m. Gruntiniai vandenys yra 4-5m. Gylyje, gruntas priesmėlis.

Aplink pastatą teritorija yra išasfaltuota bei apsodintas veja, medžiais. Pastato teritorija yra neaptverta. Visa teritorija yra apšviesta elektros stulpų pagalba.

šiame pastate numatomos šios patalpos: prekybos salė, sandėlis, prekių sandėlis, personalo rūbinė, poilsio patalpa, elektros skydinė, šiluminis mazgas, koridorius, dušų patalpos, tualetai, automobilių aptarnavimo dirpastatas yra karkasinis iš gelžbetoninių konstrukcijų. Pastatas yra dviejų aukštų, patalpų aukštis 2,5 m. Statinio matmenys 42 x 30m.

Kadangi pastate yra daug patalpų kur yra didelis žmonių judėjimas, todėl grindų dangai parinktos keraminės plytelės, kurios yra ne tik atsparios trinčiai, bet ir gražiai atrodo. Patalpose, kur vyrauja drėgni režimai, grindys yra su hidroizoliacija bei padengtos spec betonu.

Pastato pamatai seklieji, sienos iš ugniai atsparių sandwich tipo panelių. Stogas lėkštas, sutapdintas su išoriniu vandens nuvedimu, laikanti konstrukcija profiliuotos skardos lakštas. Langai plastikiniai, varstomi į patalpos vidų. Palangė yra plastikinė, įrengta 0,8m aukštyje, iškišama į patalpą 5cm.

Visos pastate esančios durys yra nevienodo aukščio, priklausomai nuo durų paskirties ir ar pagrindinis įėjimas.

Pastatas yra aprūpintas telefono, elektros linijomis. Yra įvestas vandentiekis ir kanalizacija, prijungti prie miesto tinklų. Pastate įvestas centrinis šildymas.

Denginio plokštės, kolonos, rygeliai ir kitos gelžbetoninės konstrukcijos į statybos aikštelę yra atvežamos sunkvežimiais arba vilkikais. Betonas, bei cementiniai skiediniai į statybos aikštelę yra atvežami betonvežiais. Gruntas, skiediniai, inertinės medžiagos į statybos aikštelę yra atvežami savivarčiais.

Statybinės konstrukcijos, detalės ir medžiagos pakraunamos ir iškraunamos kranais, bei automobiliniais krautuvais, kurie aprūpinti įvairia kėlimo technika: šakėmis, kaušais, griebtuvais. Lengvesnės medžiagos iškraunamos rankomis. Medžiagų padavimas į darbo vietą nėra sudėtingas, kadangi pastatas yra dviejų aukštų. Sunkios konstrukcijos ar medžiagos paduodamos kranu, visi kiti rankomis.

Smulkios statybinės medžiagos sandėliuojamos uždaruose sandėliuose, stambios atvirose sandėliavimo aikštelėse.

  • Microsoft Word 415 KB
  • 2011 m.
  • 30 puslapių (5456 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dainius
  • Statybos technologija
    10 - 2 balsai (-ų)
Statybos technologija. (2011 m. Sausio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/statybos-technologija.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 15 d. 18:06
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo