Verslo planas Trinkelių klojimas


Verslo aprašymas. Verslo srities aprašymas. Statybos darbų specializacija. Statybos įmonės tikslai. Statybos įmonės teisinė forma. Statybos rinkos analizė. Statybos rinkos segmentavimas. Konkurencijos analizė. Statybos kainos nustatymas. Statybos konkursas. Reklama. Statybos procesas. Statybos procesų inžinerinis parengimas. Statybos medžiagos ir gaminiai. Statybos mašinos ir mechanizmai. Vibro plokste. Lazerinis nivelyras. Darbuotojai. Statybos proceso technologija ir organizavimas. Teisinė apsauga. Statybos draudimas. Vadyba. Rinkos įvertinimas. Rizikos veiksniai. Finansai. Lėšų poreikis ir finansavimo šaltiniai.


Ši statybos įmonė pagal paskirtį atlieka statybos ir specializuotus montavimo darbus. Pobūdis – nauja statyba, remontas ir restauravimas. Statinių rūšis – gyvenamieji pastatai.

Technologinė specializacija orentuota į trinkelių klojimą

gerinti darbo našumą ir darbo sąlygas, įsigyjant gamybai reikalingas naujos technologijos gamybinę įrangą;

Tai individuali statybos įmonė, korios veiklos pobūdis yra trinkelių klojimas. Šios įmonės užsakovai : rangovinės statybos įmonės bei gyventojai. Darbus atlieka Kauno mieste.

Rementis Lietuvos statistikos departamento duomenimis atlikta rinkos analizė, kaip kito statybos struktūra, bei statybos darbų struktūra.

Iš statybos truktūros kitimo 2009-2012m matyti, kad visais metais dominauja inžineriniai statiniai ir negyvenamieji pastatai, o nuo jų ženkliai atsilieka gyvenamieji pastatai.

Iš statybos darbų struktūros kitimo 2009-2012m matyti, kad dominauja nauja statyba, nuo jos šiek tiek atsilieka rekonstravimas, bei remontas ir restauravimas. Kiti darbai užima nedidelę dalį statybos darbų.

Draudimas išvardinant įvykius (Trinkelių klojėjai, pagalbiniai darbininkai)

  • Statyba Verslo planas
  • Microsoft Word 194 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (3351 žodžiai)
  • Kolegija
  • Donatas
  • Verslo planas Trinkelių klojimas
    10 - 8 balsai (-ų)
Verslo planas Trinkelių klojimas. (2016 m. Gegužės 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-trinkeliu-klojimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 11:09
×