Sudarykite knygų paaugliams penketuką ir pagrįskite savo pasirinkimą.


Populiariausių knygų penketukas. Populiariausia paaugliu literatura. Poteme paaugliu literatura. Sudarykite knygu penketuka. Sudarykite knygu penketuka ir pagriskite savo pasirinkima. Pristatykite knygu penketuka. Knygu aprasymai paaugliams. Populiarios knygos paaugliams. Sudarykite filmų paaugliams penketuką ir pagrįskite savo pasirinkimą. Populiariausiu knygu paaugliams penketukas.

Lietuvių kalbėjimo potemės 2018. Sudarykite knygų paaugliams penketuką ir pagrįskite savo pasirinkimą.


Knygos-Tai mūsų gyvenimo dalis.Jų yra daugybė mūsų plačiame ir beribiame pasaulyje. Nuo senų,apdriskusiomis nugarėlėmis,tačiau nesenstančiu turiniu iki Naujų,dar tebekvepiančių dažais iš spaustuvės.. Visų mūsų požiūris į knygas ir jų skaitymą yra skirtigas,todėl apžvelkime mano sudarytų knygų paaugliams penketuką.

Tad norėčiau pristatyti knygą kuriai skiriu Penktąją vietą tai Igno Šeiniaus romanui "Kuprelis". Tai idealistinis kūrinys, vaizduojantis įgimtą ydą turinčio žmogaus, kuproto malūnininko Olesio ir gražuolės Gundės meilės istoriją. Nors šis kūrinys parašytas labai seniai ir jo knygos viršelis apdriskęs,nespalvingas,bet ši knyga vis dar tebėra įdomi ir pamėgta skaitytojų.

Dar viena mano dėmesį prikausčiusi knyga esanti ketvirtoje vietoje tai Jano Gijaus "Blogis". Verta paminėti, kad tai autobiografinis romanas, paremtas autoriaus asmeniniais išgyvenimais, kurie tikrai nėra jau tokie lengvi,o galima sakyti netgi labai-šiurpūs.

Sudarykite knygų paaugliams penketuką ir pagrįskite savo pasirinkimą.. (2012 m. Spalio 14 d.). http://www.mokslobaze.lt/sudarykite-knygu-paaugliams-penketuka-ir-pagriskite-savo-pasirinkima.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 10:22