Tik stiprus žmogus gali išlaikyti humoro jausmą net ir ribinėse situacijose



Tik stiprus žmogus gali išlaikyti humoro jausmą net ir ribinėse situacijose. Pritarkite arba paneikite šiai nuomonei. Savo mintis pagrįskite pavyzdžiais.
Kitas puikus pavyzdys yra vienuolė Nijolė Sadūnaitė, kuri JAV išleido atsiminimų knygas „KGB akiratyje“ ir „Gerojo Dievo globoje“. Tai knygos apie KGB metodus ir kovą už tikinčiųjų teises Lietuvoje. Lietuvoje abi atsiminimų knygos buvo sujungtos ir išleistos viena knyga „Skubėkime daryti gerą”. Atsiminimai papildyti apie tuomet nutylėtus dalykus nuotraukomis. Nors literatūroje slypi skaudi patirtis, šią vienuolę žmonės apibūdindavo kaip nuolat laimingą moterį. Ir viename iš interviu, ji labai atvirai papasakojo apie tai, kodėl yra tokia laiminga.
Ši vienuolė puikiai atskleidė ką reiškia pozityviai mąstyti net ir ribinėse situacijose. Iš vienos pusės ją galima apibūdinti kaip labai jautrią, bet iš kitos – labai stiprią. Ji protu suvokia, jog žmogus kur kas stipresnis yra tada, kai mato gėrį, ir kur kas naudingiau yra veikti nei gulėti ir verkti.
Apibendrinimui, tikrai drąsiai galiu teigti, jog tik stiprus žmogus gali išlaikyti humoro jausmą net ir ribinėse situacijose ir tik jis pats negalėdamas pakeisti pačios situacijos, pakeičia požiūrį į ją. Tik jis padeda nugalėti sudėtingas situacijas bei neišprotėti būnant nežmoniškose gyvenimo sąlygose.
Humoro jausmas – geros nuotaikos požymis? Ar šį jausmą turi tik laimingi žmonės? Tikrai ne.
- Microsoft Word 16 KB
- 2016 m.
- Lietuvių
- 4 puslapiai (892 žodžiai)
- Mokykla
- A
-