Gamybines praktikos ataskaita 2


Gamybines praktikos 2 ataskaita. Gamybine praktika ataskaita. Gamybine praktika 2. 2 praktikos ataskaita. Dėl gamybinės praktikos. Praktikos ataskaita kepykla. Giluminio vibratoriaus naudojimas. Logisto ekspeditoriaus gamybines praktikos ataskaita. Bakalauro mechanikos apie automobilius darbų pavyzdžiai. Gamybine raktikos ataskaita-2.

Naudojamos medžiagos, konstrukcijos, jų pagr. Techninės charakteristikos. Betonas. Cementas. Vandens ir cemento santykis. Smėlis. Stambus užpildas. Betoninių grindų liejimas. Pagrindo ruošimas. Betonavimas. Cemento markės. Naudojami įrankiai, įtaisai, mechanizmai, jų paskirtis, panaudojimas, saugojimas. Betono siurbliai. Betono šlifavimo, frezavimo, šaratinio apdirbimo įranga. Vibro plokštės. Giluminiai vibratoriai.

Nekokybiškai išbetonuotos grindys - dažna problema, su kuria susiduriama klojant parketą, laminatą ar kitą grindų dangą. Dažniausiai dėl to apkaltinami blogai dirbantys meistrai, tačiau ne visuomet jie būna patys kalčiausi. Gerai neišmanant betonavimo technologijos ir nesusipažinus su naujovėmis, sparčiai plintančiomis statybų sferoje, neretai ir patyiš ko susideda betonas? Betonas - tai vandens, cemento, smėlio ir akmens mišinys. Kiekvieno komponento kiekis mišincementas ir vanduo yra du svarbiausi betono komponentai. Cemento kiekis betone reiškia cemento kiekį, tenkantį vienam kubiniam metrui betono. Šis kiekis gali svyruoti.

Nuo 500 iki 250 kg kubiniam metrui. Cemento kiekis turi įtakos betono savybėms. Didelis cemento kiekis suteikia betonvandens ir cemento santykis - tai vandens kiekis (kg) kubiniame metre betono, padalytas iš cemento kiekio. Santykis svyruoja tarp 0,8 ir 0,3 gaminant betoną stacionariame ar mobiliajame mazge. Šis santykis - tai teorinė vidutinė vertė, kuri gali keistis transportavimo ir vibracijos metu. Kuo jis mažesnis, tuo betono kokybė geresnė.

Daugelis architektų ir inžinierių galvoja, jog vandens ir cemento santykis yra vienintelis betono kokybesmėlio tipas ir dalelių dydis betono gamyboje yra labai svarbus, nes grubesnės jo frakcijos garantuoja aukštos kokybės betoną. Kai kuriose technologijose smulkius mėlio užpildu laikomas 0-4 mm, kitose 0-8 mm frakcijos dydžio užpildas.

Procentinis smėlio/akmens santykis skaičiuojamas vienam kubiniam metrui betono. Jeigu smėlio frakcija 0-4 mm, tinkamas santykis yra 35-40 proc. Smėlio ir 60-65 proc. Stambesnės frakcijos, jeigu smėlis 0-8 mm frakcijos, santykis turėtų būti 40-45 proc. Smėlio ir 60-65 proc. Stambesnės frakcijos.

Kai kuriose šalyse smėliu vadinamos visos medžiagos, kurių frakcija 0-4 mm, kitose smėliu laikomos 0-8 mm frakcijos medžiagomaksimalus stambaus užpildo frakcijos dydis priklauso nuo grindų storio ir neturėtų viršyti ketvirtadalio grindų storio. Pavyzdžiui, darant 100 mm storio grindis maksimali stambaus užpildo frakcija yra 25 mm.

Visada pasirinkite didžiausią įmanomą frakciją. Kuo daugiau naudojama stambaus užpildo, tuo mažesnis dangos plėtimasis ir sutaupoma cemento. Didinant cemento kiekį, didėja betono stiprumas, bet, kaip minėta, didėja grindų sėdimas ir deformacija.

šiandien gaminama daug įvairių betono mišinių ir jo priedų. Betonuojant grindis karšto klimato sąlygomis dažnai naudojami kietėjimą lėtinantys priedai.

  • Microsoft Word 130 KB
  • 2012 m.
  • 9 puslapiai (1709 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gamybines praktikos ataskaita 2
    10 - 1 balsai (-ų)
Gamybines praktikos ataskaita 2. (2011 m. Birželio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/gamybines-praktikos-ataskaita-2.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 24 d. 15:02
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo