Gyvenimo tikslas ir prasmė


Gyvenimo prasme izanga. Zmogaus gyvenimo prasme izanga. Gyvenimo prasme rasinys. Žmogaus gyvenimo tikslas aprasymas. Gyvenimo prasme rasiniai. Rasinelis gyvenimo tikslas. Kokia gyvenimo prasme izanga rasinio. Gyvenimo tikslas ir prasme. filosofijos prasme. Gyvenimo tikslas ir prasmė referatas. Gyvenimo tikslas referatai.

Gyvenimo tikslas ir prasmė. Įvadas. Kas yra žmogaus gyvenimas? Gyvenimo prasmė rytų filosofijoje. Gyvenimo prasmė ir samprata vakarų filosofijoje. Žmogaus dvasinis pasaulis. Kodėl aš gyvenu čia ir dabar? Išvados. Literatūra.

Mūsų gyvenimas- tai spektaklis,kur kiekvienas žmogus turi savo vaidmenį.Ir jo kokybė priklauso tik nuo mūsų pačių.Aš turiu pasistengti kuo geriau nugyventi savo gyvenimą,kad tuo galėtų didžiuotis mano artimieji ir ,žinoma,aš pati.Aš nežinau,kas bus po vaidinimo,bet senoliai sako,kad ir vėliau galėsiu pasirinkti vaidmenį,kada ir kur jį vaidinti.

Taigi koks yra mano gyvenimo tikslas ir prasmė?Aš manau,kad tai turi spręsti pats žmogus.Tik nuo jo paties priklauso gyvenimo kokybė.Jam spręsti ar rūpintis savo aukščiausiuoju būviu, ar užteks tik rūpinimosi šiuo laikinu gyvenimu dabartiniame materialiame pasaulyje.Pabaigti norėčiau senolių patarle,jog kiekvienas žmogus yra savo gyvenimo kalvis.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2016 m.
  • 9 puslapiai (2521 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vytenis
  • Gyvenimo tikslas ir prasmė
    10 - 1 balsai (-ų)
Gyvenimo tikslas ir prasmė. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/gyvenimo-tikslas-ir-prasme.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 23 d. 04:17
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo