Mūsų laikais patarlės ir priežodžiai tampa tik meninės kalbos puošmena - Kalba, 2 kalbėjimo potemė


Patarles ir priezodziai siais laikais. Patarles ir priezodziai menines kalbos puosmena. Mūsų laikais patarlės ir priežodžiai tampa tik meninės kalbos puošmena.. Patarliu ir priezodziu vartojimas. Patarlės ir priežodžiai kalbos puosmena. Patarlės ir priežodžiai tik menines kalbos puosmena. Vaizdingos patarles. Kas yra patarle. Siais laikas patarles ir priezodziai tampa. Musu laikais patarlės ir priežodžiai tampa tik meninės kalbos puošmena?.

10 klasės kalbėjimas. Kalbėjimo potemė 2013m. Tema: Kalba. 2 kalbėjimo potemė. Mūsų laikais patarlės ir priežodžiai tampa tik meninės kalbos puošmena. Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, argumentuotai pritarkite šiai minčiai ar ją paneikite. Kokybiška kalbėjimo potemė.

Patarlės ir priežodžiai – poetiniai kūriniai. Kaip dainos, pasakos, nėra sakomos specialiai žmonėms pasiklausyti, pasigrožėti. Plačiai žinoma paplitusi patarlė „obuolys nuo obels netoli krinta“, kuria pasakoma, kad vaikai paprastai daug kuo būna panašūs į tėvus. Patarlių ir priežodžių tematika yra labai įvairi. Ypač daug patarlių ir priežodžių sukurta moralės tema. Meninis patarlių ir priežodžių vaizdas dažnai turi perkeltinę prasmę. Meninės jėgos, žodžiai įgyja įvairiais būdais. Kaip matyti, patarlėse ir priežodžiuose naudojamos įvairios meninės raiškos priemonės. Patarlės ir priežodžiai – lietuvių tautos išminties lobynas. Lietuvių patarlių ir priežodžių sukurta ir išlaikyta žmonių atmintyje daugybė. Stenkimės vartoti kuo daugiau patarlių ir priežodžių, kurie yra skambūs ir vaizdingi ir labai pagyvina pasakojimą ar kitokį kūrinį.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (797 žodžiai)
  • Mokykla
  • Mūsų laikais patarlės ir priežodžiai tampa tik meninės kalbos puošmena - Kalba, 2 kalbėjimo potemė
    10 - 1 balsai (-ų)
Mūsų laikais patarlės ir priežodžiai tampa tik meninės kalbos puošmena - Kalba, 2 kalbėjimo potemė. (2013 m. Vasario 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/musu-laikais-patarles-ir-priezodziai-tampa-tik-menines-kalbos-puosmena---kalba-2-kalbejimo-poteme.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 21 d. 07:42
×
26 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo