Verslo problemos Lietuvoje


Verslo etikos problemos lietuvoje. Verslumo problemos lietuvoje. Verslumo problemos apklausa. Pagrindines verslo aplinkosaugos problemos lietuvoje. Lietuvos verslininkų problemos. Pagrindinės verslo problemos lietuvoje. Verslo problema lietuvoje.

Didžiausios verslo problemos lietuvoje. Pirmoji problema - potencialių klientų trūkumas. Antroji problema – klientų mokumas. Trečioji problema – konkurencija. Ketvirtoji problema – pasitikėjimo stoka. Penktoji problema – „nežinau nuo ko pradėti“.

Kai kurie gali sakyti, kad didžiausia ir esminė kiekvieno verslo problema yra prekės ar paslaugos prieinamumas, kiti gali pasakyti, kad tai kokybės ar paklausos stoka arba stipri konkurencija. Suprantama atsirastų ir tokių, kurie įvardytų visas aukščiau paminėtas problemas, kaip įmonės silpnosios pusės.

Brangieji, spėkite kaip yra iš tikrųjų. Atradau.lt komanda atliko tyrimą, siekdama išsiaiškinti pagrindinius iššūkius, su kuriais susiduria Lietuvos verslai ir pateikti juos jums. Buvo apklaustos įvairios įmonės iš trijų Lietuvos miestų: Šiaulių, Klaipėdos ir Kauno. Ši apklausa buvo vykdoma telefonu, prieš pat „Verslo marketingo“ seminarus. Apklausos tikslas buvo užtikrinti seminaro naudingumą, nes dar prieš įmonėms atvykstant norėjome išsiaiškinti, kokios problemos jas kamuoja ir kas smukdo jų verslą. Įmonėms buvo pateikiami atviri klausimai, į kuriuos gavus atsakymus buvo galima suvokti esamą situaciją.

  • Vadyba Rašinys
  • Microsoft Word 8 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (462 žodžiai)
  • Monika
  • Verslo problemos Lietuvoje
    10 - 2 balsai (-ų)
Verslo problemos Lietuvoje. (2013 m. Vasario 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-problemos-lietuvoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 21:39
×