Žmogaus gyvenimo prasmė (Pagal Platoną, Seneką, A.Kamiu)


Žmogaus gyvenimo prasmė. (Pagal Platoną, Seneką, A. Kamiu). Filosofijos įvado savarankiškas darbas. Įvadas. Kas yra filosofija? Platonas. „Pati didžiausia pergalė – pergalė prieš save. “ (Platonas). Seneka. Kiekviena diena – vis naujas gyvenimas. (Seneka). Albertas Kamiu. Jei myli žmogų, vadinasi, sutinki su juo pasenti. (Albertas Kamiu). Mano gyvenimo prasmės suvokimas. Dažniausiai iškylantys klausimai dėl gyvenimo prasmės. Išvados. Literatūra.

Tikslas – pateikti Platono, Senekos ir A.Kamiu mintis apie gyvenimo prasmę, jas interpretuoti, pateikti savo mintis. Uždaviniai: Išsiaiškinti kas yra filosofija. Supažindinti su filosofais. Pateikti jų mintis apie gyvenimo prasmę. Pateikti savo suvokimą apie gyvenimo prasmę. Apibendrinti.

Tikriausiai nėra nei vieno žmogaus, kuris neturėtų baimių. Baimės įveikimas – ,,perlipimas“ per save – viena iš gyvenimų prasmių. Nes jei visuomet bijosi, nieko nesieksi, nieko niekada nenorėsi, tai taip ir liksi pilkoje masėje žmonių, kurie nieko gyvenime nepasieks.

Niekas nerašo gyvenimo scenarijų. Niekada negali nuspėti kas gali nutikti po dienos, savaitės, mėnesio ar metų. Kiekviena diena – naujas gyvenimas- negali nuspėti, kada susipažinsi su nauju žmogumi, kada laimėsi loterijoje, kada nutiks nelaimė, kaip ir žmogus negali nuspėti ir savo paskutinės gyvenimo minutės.

Kiekviena asmenybė nori susirasti tokį žmogų, su kuriuo galėtų nugyventi visą savo likusį gyvenimą. Tai viena iš didžiausių žmonių svajonių – mylėti ir būti mylimam. Tik su mylimu žmogumi gali patirti nuostabiausias akimirkas, tai tuo pačiu reiškia ir norą – su juo pasenti.

  • Filosofija Skaidrės
  • MS PowerPoint 2241 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (514 žodžiai)
  • Rūta
  • Žmogaus gyvenimo prasmė (Pagal Platoną, Seneką, A.Kamiu)
    10 - 6 balsai (-ų)
Žmogaus gyvenimo prasmė (Pagal Platoną, Seneką, A.Kamiu). (2016 m. Sausio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmogaus-gyvenimo-prasme-pagal-platona-seneka-akamiu.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 13:55
×