Mobilus kavos verslas verslo planas


Socialinių mokslų kolegijos sveikatingumo ir grožio verslo programa. Įmonės verslo planas. Verslo ir įmonės ekonomika. Darbo tikslas.


Mobilaus verslo idėja jau gerai žinoma Lietuvos gyventojams, ypatingai miestuose. Bet tokiose vietovėse kaip Šilutės rajono regionuose, mažai tokių. Ir verslo idėja kilo remiantis tuo, kad tokiose vietovėse, kur verslas toks kaip ,,Mobilus kavos verslas“ pasmerkti dėl demografinės situacijos yra gan klaidinga.

Pajūryje turizmo plėtra yra aktuali šiame regione. Šilutės rajono Kintų seniūnija, ir aplink ją išsidėstę kaimai, kaip Mingės kaimelis, dar kitaip vadinamas – Lietuvos Venecija, Ventės ragas. Tai kurortinės vietos, kuriuose atvažiuoja daugelis poilsiautojų iš kitų šalių, vieni jų Vokietijos piliečiai (nes tai jų kraštas). Verslo pagrindas - įrengti kavos stovėjimo taškus, Ventės rage, Minijos kaime, Kintų prieplaukoje ir aplinkiniuose lankytinose vietose (augau Kintų miestelyje, tą vietą žinau gerai, norisi prisidėti prie A. Kliženčio Kintų seniūno idėjos padaryti tą kraštą turistams patrauklesniu).

Išanalizuoti verslo rinką, ir pagal analizę parašyti verslo planą. Numatyti silpnąsias vietas ( geografine analizė, konkurentai).

,,Smart“ automobiliukai, kurie pritaikyti pardavinėti karštus gėrimus, kavą, arbatą, karštus pieno gėrimus. Triračiais dviračiais bus vežiojami ledai. O žiemos metu jie bus pritaikomi, vežioti karštus užkandžius.( žiemą karšti užkandžiai bus vežiojami tokiuose vietose, kur renkasi žvejai). Ateityje įrengti ir užkandžių du ,,Smart“ automobilius. Mūsų veikla - važinėtis po lankomas turistų vietas, ir įtraukti į savo ,,kelialapį“ kuo daugiau naujų strateginių vietų paslaugų teikimui.

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1221 žodžiai)
  • Kolegija
  • Oksana
  • Mobilus kavos verslas verslo planas
    10 - 5 balsai (-ų)
Mobilus kavos verslas verslo planas. (2016 m. Gegužės 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/mobilus-kavos-verslas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 15 d. 04:52
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo