Ust-lugos uostas: Informacinių sistemų taikymo uosto ir laivybos valdymui galimybės


Įvadas. Uosto informacines sistemos reikšmė. Uosto ir laivybos saveikos apibudinimas. Uosto ir laivybos valdymo problėmos. Informacinės sistemos samprata. Informaciniu sistemu taikymo uosto ir laivybos valdymui galimybės. Ust-Lugos uosto informacinės sistemos. Ust-Lugos uosto apibudinimas. Uosto ir laivybos valdymas Ust-Lugos uoste. Ust-Lugos uosto interneto svetainės vertinimas. Išvados. Literatūra.


Uostas, kurio informacinė sistema jungia uosto valdytojus ir uosto vartotojus vadinamas – moderniu. Duomenų apsikeitimo tinklas uosta įtraukia į pasaulio uostų tinklą, tuo užtikrindamas uosto klientų saugumą, mobilumą, konkurencingumą. Uosto informacinių sistemų tinklas tiesiogiai veikia Jūrų sektoriaus įmonių veiklų rezultatus; mažina krovinių gabenimo laiką; didina krovos efektyvumą; didina krovos srautus; didina uosto įmonių konkurencingumą.

Uosto ir laivybos charakteristikos kaip spartus rinkos kitimas ir nenuspėjamumas reikalauja paprastos organizacinės struktūros ir efektyvaus sprendimų priėmimo mechanizmų, tiek valdymo, tiek ir finansų administravimo prasmė. Multimodalinis transportas, logistinės sistemos ir pasaulio laivybos tinklų kompleksiškumas reikalauja itin rafinuotų ir modernių sprendimų. Kapitalo koncentracija ir intensyvėjanti pasaulinė konkurencija reikalauja administracinių ir vadovavimo įgūdžių, pagristų giliu tarptautinės laivybos institucinės sandaros bei jos įtakos uosto ir uosto įmonių gerovei supratimu. Rafinuoti laivybos tinklai ir lengvai pasiekiamos giluminės teritorijos suaktyvina konkurenciją tarp uostų, jiems reikia efektyvaus valdymo ir strateginės vizijos. Norint užsitikrinti vietą tokioje rinkoje labai svarbu rasti efektyvų uosto valdymo ir organizavimo būdą.

I.S.- informacinė įranga- tai informacijos apie valdomąjį objektą visuma, jos pateikimo, saugojimo ir apdorojimo kompiuteriais būdai bei technines ir programinės priemonės, taip pat informacinės bazės sudarymo metodai.

  • Microsoft Word 147 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (764 žodžiai)
  • Universitetas
  • Milda
  • Ust-lugos uostas: Informacinių sistemų taikymo uosto ir laivybos valdymui galimybės
    10 - 1 balsai (-ų)
Ust-lugos uostas: Informacinių sistemų taikymo uosto ir laivybos valdymui galimybės. (2019 m. Gegužės 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/ust-lugos-uostas-informaciniu-sistemu-taikymo-uosto-ir-laivybos-valdymui-galimybes.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 02 d. 20:24
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo