Verslo vaidmuo ekonomikoje verslo įmonės esmė ir jos ekonominiai tikslai. Europos sąjungos struktūriniai fondai


Verslo esme. Verslininku vaidmuo ekonomikoje. Verslo esme ir vaidmuo. Verslo esmė ir tikslai. Verslo esmė ekonomikoje. Industrinė ekonomika. Koks yra verslo vaidmuo ekonnmiknje?. Verslo imones vaidmuo. Verslininkyste lietuvoje. Bendros verslo vystymosi tendencijos augant ekonomikos lygiui.

Verslo vaidmuo ekonomikoje verslo įmonės esmė ir jos ekonominiai tikslai. Europos sąjungos struktūriniai fondai ir programos verslui remti. Es struktūrinių fondų esmė struktūrinių fondų tikslai ir principaipraktinė užduotis. Parašykite įvada šiai temai : verslininkystė lietuvoje šiandienliteratūra.

Šiandien verslas daugelio Lietuvos žmonių akyse atrodo viliojantis ir kartu rizikingas užsiėmimas. Tačiau akivaizdu ir tai,kad būtent jis padeda įgyvendinti asmeninius tikslus ir siekius,susikurti materialinę gerovę. Konkretus verslo vaidmuo ekonomikoje priklauso nuo šalies ekonomikos išsivystimo lygio. Žemesniame etape verslininkystė suprantama kaip amatai, kaip smulkusis verslas.Verslininkystės vaidmeniui ekonomikoje išsiaiškinti Vakarų šalių mokslininkai išskiria tokius ekonomikos vystymo etapus:

oAgrarinė žaliavų ekonomika.

oAnkstyvoji industrinė ekonomika.

oBrandžioji industrinė ekonomika.

oPaslaugų ir tobulos technologijos.

Kiekvienoje konkrčioje ekonomikos išsivystymo stadijoje verslo pobūdis ir vaidmuo yra skirtingas. Augant ekonomikos lygiui sudaromos bendros verslo vystymosi tendencijos.

Vystantis ekonomikai,verslininkystės apimtys, įtaka ir pritaikymo sritys plečiasi.Augant mokslo bei technikos įtakai visuomenėje, pradeda sparčiau vystytis ne tradicinė, o inovacinė verslininkystė.

Inovacinei verslininkystei būtina išplėtoti kompleksinė infrastruktūra, kurios nėra agrarinėje ir ankstyvojoje industrinėje ekonomikoje.

Informacija, mokslo žinios, valdymas yra svarbiausi veiksniai,lemiantys sėkmingą įmonių kūrimą.

Vystantis ekonomikai, vis labiau didėja verslininkų aktyvumo lygis ir daugėlio žmonių gebėjimai, noras imtis verslo bei kurti įmones.

  • Vadyba Namų darbas
  • Microsoft Word 30 KB
  • 2012 m.
  • 11 puslapių (3521 žodžiai)
  • Lina
  • Verslo vaidmuo ekonomikoje verslo įmonės esmė ir jos ekonominiai tikslai. Europos sąjungos struktūriniai fondai
    10 - 1 balsai (-ų)
Verslo vaidmuo ekonomikoje verslo įmonės esmė ir jos ekonominiai tikslai. Europos sąjungos struktūriniai fondai . (2012 m. Balandžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-vaidmuo-ekonomikoje-verslo-imones-esme-ir-jos-ekonominiai-tikslai-europos-sajungos-strukturiniai-fondai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 13:43
×